تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ شهريور ساعت ۱۷:۲۶ بازدید: 612      نظرات: 1      کد مطلب: 4521
گفتگوی هاژه با مدیرکل ورزش و جوانان

دستاوردهای سفر معاون وزیر ورزش به مهاباد تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 21 شهریور ماه 1396، جلسه شورای اداری ورزش با حضور مدیرکل ورزش و جوانان شهرستان مهاباد در سالن جلسات شهرداری مهاباد برگزار گردید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار هاژه، دستاوردهای سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به مهاباد را مهم وارزنده توصیف کرد.

چمن گلی هدف از سفر معاون وزیر ورزش و جوانان را به شهرستان مهاباد را بررسی وضعیت ورزش شهرستان با توجه به درخشش و توانمندی ورزش قهرمانی مهاباد عنوان کرد و گفت: ورزش قهرمانی در مهاباد زبا نزد خاص و عام است و لازم است که مورد توجه بیشتری قرار گیرد و در همین راستا اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان برای اجرای پروژه های نیمه تمام و بازسازی مکان های ورزشی در نظر گرفته شده و اعتبارات ویژه دیگری نیز تخصیص داده می شود.

وی با ارزنده خواندن دستاوردهای معاون وزیر به مهاباد اظهار کرد: در این سفر تصمیمات مهمی در رابطه با وضعیت بسیاری از پروژه های نیمه تمام و بلاتکلیف شهرستان اتخاذ شد و تحویل گرفتن زمین ورزشگاه 5 هزاری نفری برای آغاز عملیات عمرانی، تفاهم برای احداث میدان تیراندازی و تخصیص اعتبار برای تعمیر و بازسازی ورزشگاهها و مکانهای ورزشی در شهر مهاباد و شهر خلیفان از جمله دستاوردهای مهم این سفر بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: مجوز و اعتبار لازم جهت بازسازي و نوسازی و افزايش ظرفيت استاديوم ورزشي آزادي مهاباد با پيگيری های نماینده مردم مهاباد در مجلس و مسئولان شهرستان، دستور وزير ورزش و جوانان اخذ شده است كه در ماه قبل نيز پيمانكار آن تعيين گرديده و درحال حاضر نيز مشغول انجام آخرين مراحل اداری جهت شروع بكار مي باشد و تعمیر سالن ورزشی خلیفان و آغاز عملیات عمرانی احداث میدان تیر در شهر مهاباد نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: در رابطه با ورزش قهرمانی نیز مشکلات و نیازهای موجود برای ارتقای ورزش قهرمانی نیز جلساتی صورت گرفته و آقای داور زنی نیز قرار است در جلسه ویژه با وزیر ورزش و جوانان در رابطه با این درخواستها مساعدت های لازم صورت گیرد.

چمن گلی در ادامه ضمن تقدیر از فرماندار، امام جمعه و مسئولان ادارات و ورزشکاران اظهار کرد: استقبال باشکوهی که صورت گرفت نشان از علاقمندی و لزوم توجه بیشتر به ورزش این شهرستان، برای مسئولان و شخص بنده نیز مایه افتخار بود و از مردم و ورزشکارانی که برای استقبال آمده بودند تشکر و تقدیر کرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد سيدي ۱۳۹۶/۶/۲۲
متاسفانه دستاورد سفر هيچ بود و جناب چمن گلي براي تثبيت موقعيت خود به تعريف و تمجيد از معاون وزير مي پردازد در ضمن اينكه كليه اين دستاوردها قبلاً توسط نماينده مهاباد اعلام شده بود يعني مصوب بودند و ارتباطي با سفر معاون وزير دست خالي نداشتند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد