تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۸ شهريور ساعت ۲۱:۳۸ بازدید: 1447      نظرات: 3      کد مطلب: 4513

جوابیه هیئت فوتبال مهاباد به اظهارات سرمربی پرسپولیس مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، به دنبال انتشار اظهارات سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس حاجی خوش مهاباد و انتقاد از مسئولان در رابطه با عدم حمایت از این تیم در این رسانه، هیئت فوتبال مهاباد به این اظهارات واکنش نشان داده و نسخه ای از آن را در اختیار هاژه قرار داده اند.

متن جوابیه بدین شرح است:

((جوابیه))

با سلام و احترام خدمت طرفداران و ورزشکاران محترم فوتبال

چند روز قبل مشاهده گردیده که مسئولین محترم باشگاه فرهنگی ورزشی حاجی خوش در سایت خبری هاژه اعلام نموده اند که مسئولین شهرستان همراهی و پشتیبانی لازم را با تیم حاجی خوش انجام نداده و هیئت فوتبال شهرستان نیز از انجام تمرینات ممانعت بعمل می آورد لذا جوابیه آن به شرح ذیل جهت استحضار ورزش دوستان و مخاطبین محترم ارسال می گردد.

     1. مسئولین محترم تیم فوتبال حاجی خوش باید این موضوع را بدانند که باشگاه داری بودجه می خواهد و باید با دست پر به میدان آمد در ضمن طبق آئین نامه ها و مقررات ابلاغی از طرف وزارت ورزش و جوانان باشگاهها موظف به تامین مالی و پرداخت تمامی هزینه های مسابقات و تمرینات می باشند. با این اوصاف مخاطبین محترم تیم فوتبال حاجی خوش که همان روزی که مطالب را در سایت خبری هاژه نشر داده، بازیکنان و مربیان تیم حاجی خوش در میدان مشغول تمرینات بوده اند که گواه آن عکس ذیل مطالب می باشد.
 
2.  هیئت فوتبال شهرستان قبل از شروع برگزاری مسابقات رسمی نسبت به تامین و در اختیار گذاشتن زمین چمن برای تمرینات و برگزاری مسابقات دوستانه اقدام نموده و از زمان برگزاری مسابقات تا ارسال این جوابیه مسئولین محترم باشگاه حاجی خوش هیچ گونه هزینه و یا حق الاجاره ای پرداخت ننموده اند و به هیئت فوتبال شهرستان بدهکار می باشند. لذا طبق مقررات هیئت موظف به اخذ اجاره برگزاری تمرینات و مسابقات بوده و در غیر اینصورت هزینه عوامل اجرایی مسابقات و تمرینات تامین نخواهد شد.  
 
3.لازم به اضافه می باشد که طبق پیش نویس طرح جامع نظام باشگاه داری ابلاغیه از طرف وزارت ورزش و جوانان کشوری و در راستای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و به منظور ساماندهی امور باشگاههای ورزشی، کاهش تصدی گری دولت، رشد فعالیت های اقتصادی و اشتغال زایی در حوزه ورزش، توسعه ابعاد مختلف ورزشی(همگانی قهرمانی- حرفه ای(  گسترش روح جوانمردی و اخلاق در ورزش، تسریع در اجرایی شدن سیاست های کلی سلامت و حمایت از محیط زیست و ارتقاء سطح غرور و نشاط ملی، (نظام جامع باشگاهداری کشور) که در این قانون به اختصار\\\"نظام جامع\\\" نامیده می شود، تدوین می گردد تبصره1) تصدی گری و فعالیت اجرایی مستقیم\\\" باشگاههای دولتی\\\") در ورزش قهرمانی ممنوع می باشد

به امید موفقیت کلیه تیمهای فوتبال در کلیه میادین ورزشی با احترام

هیئت فوتبال شهرستان مهاباد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد ۱۳۹۶/۶/۱۹
به نظر من این جوابیه هیئت فوتبال فقط به درد خودشون میخوره به جای پاسخگویی وحمایت ازتنها نماینده شهر مهاباد چوب لای چرخش میزارن حالا میفهمیم فوتبال مهاباد زمانی قطب اول فوتبال استان بود چنین به قهقرا رفته فقط از صدقه سری همچنین دوستانی درفوتبال شهرستان هستش البته بگیم دشمنان بهتره چون به لطف دوستان هر کسی که اومد تیم داری کنه اونقدر مشکلات براش درست کردن که عطای کار رو به لقایش بخشید
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

Hiwa Salxurda ۱۳۹۶/۶/۱۸
بهتره خودشون بخورن پولهارا اونا میخوان چیکار
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

آکام ۱۳۹۶/۶/۱۸
اون همه بودجه رو میخورن بعدش نداریم تو این چند سال مهاباد در ورزش چه افتخاری کسب کرده جواب بدید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد