تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۷ شهريور ساعت ۲۲:۴۶ بازدید: 997      نظرات: 0      کد مطلب: 4505

توقف پرسپولیس مهاباد در هفته دهم لیگ برتر فوتبال استان/کاویان نقده صدرنشینی را از دست داد


به گزارش پایگاه خبری هاژه امروز جمعه در هفته دهم لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی تیم فوتبال پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با نتیجه صفر بر صفر مقابل تاسیسات آریا اشنویه متوقف شد.
از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی و در هفته دهم این مسابقات تیم فوتبال حاجی خوش مهاباد میزبان تیم فوتبال تاسیسات آریا اشنویه بود و در استادیوم آزادی مهاباد مقابل این تیم قرار گرفت، در این بازی در نیمه اول دو تیم نتواستند موقعیت آنچنانی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند تنها موقعیت حساس این نیمه گل آفسایدی بود که توسط صمد صمدی مهاجم پرسپولیس به ثمر رسیده و از طرف داور مردود اعلام شد. این نیمه با همان نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید، اما در نیمه دوم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد تا حدی کنترل بازی را در دست گرفته و چند حمله ای نیز روی دروازه تیم تاسیسات آریا ایجاد کرد که بازیکنان این تیم در گلزنی موفق نبودند. در دقایق پایانی بازی یکی از بازیکنان تیم اشنویه با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و پس از لحظاتی با حواشی که در بازی ایجاد شد سرمربی این تیم نیز توسط داور بازی از زمین بازی اخراج شد، دقایق پایانی بازی تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد شیوه ای کاملا هجومی به خود گرفت  و با ایجاد چندین موقعیت خطرناک تمام تلاش خود را جهت به ثمر رساندن گل و برد بازی به کار گرفت که نتیجه ای در برنداشت و سرانجام بازی با همان نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید، با این نتیجه دریافت یک امتیاز پرسپولیس حاجی همچنان در رده سوم جدول رده بندی مسابقات باقی ماند.
کاویان نقده صدر نشین این مسابقات نیز بازی خود را دو بریک به میزبان خود  شهرداری ارومیه واگذار کرد و جای خود را در صدر جدول به این تیم داد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد