تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور ساعت ۱۷:۴۴ بازدید: 974      نظرات: 0      کد مطلب: 4482
درسفر معاون دانشگاه علوم پزشکی

مهاباد اولین سفر معاونت تازه تاسیس دانشگاه علوم پزشکی/ ستایش تعامل بین بخشی مسئولان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز سه شنبه معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهاباد شرکت کرد و هدف از اولین سفر این معاونت را به مهاباد ابلاغ نظام نامه این معاونت به فرمانداری وکارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد.

معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی در این جلسه اظهار کرد: یکی از برنامه های سازمان بهداشت جهانی افزایش مراقبت های اولیه و مشارکت های مردمی و تعامل بین بخشی است و همواره جای خالی این موارد در سیستم بهداشت کشور نیز احساس می شد. در همین رابطه بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در بند 4 آن بعد معنوی نیز به معیارهای سلامت افراد  در برنامه ششم توسعه افزوده شده است.

داراب افزود: در ادامه تاسیس این معاونت در دانشگاه علوم پزشکی از فرمانداریها درخواست می شود ابلاغیه مصوبات و خروجی آنها را بصورت گزارشات 3 ماهه و یا 6 ماهه برای معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ارسال کنند و فرمانداری های نمونه نیز با توجه به عملکرد مشخص شوند.

وی در پایان ضمن ستایش عملکرد اداری فرمانداری مهاباد و سایر ادارات اظهار کرد: تعامل بین بخشی ادارات شهرستان مهاباد بخصوص ادارات فرمانداری، بخشداری، شبکه بهداشت و درمان مواره در مرکز استان و در بین سایر شهرستانهای همجوار ستودنی و زبانزد بوده است و ابراز امیدواری کرد با تشکیل این معاونت و تعامل و هماهنگی در بین ادارات شاخص های سلامت در این استان و شهرستان افزایش یابد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد