تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور ساعت ۲۳:۴ بازدید: 949      نظرات: 0      کد مطلب: 4478

افتتاحیە نمایشگاە انفرادی عکس "ژیار" در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 13 شهریور ماه 1396، نمایشگاه انفرادی آثار زانیار دانشیار با نام "ژیار" با حضور مسئولان و جمعی از علاقه مندان به هنر عکاسی در سالن اداره تبلیغات اسلامی افتتاح گردید.

زانیار دانشیار در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این نمایشگاه 25 اثر در ژانر های مستند، طبیعت و مستند اجتماعی به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: بعد از همکاری و شرکت در نمایشگاههای گروهی سنندج و وینا که در سال گذشته در مهاباد و با همکاری پایگاه خبری – تحلیلی هاژه برگزار گردید، نمایشگاه عکس ژیار نمایشگاه انفرادی وی است که به مناسبت گشایش کانون فرهنگی تبلیغی زانیار تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی مهاباد برپا شده است.

زانیار دانشیار متولد 1359 و 11 سال است که در عرصه عکاسی بصورت حرفه ای مشغول به فعالیت است و تدریس در اتحادیه عکاسان مهاباد، گواهی نامه عکاسی و مدرک دانشگاه آکسفورد انگلستان در زمینه عکاسی را در کارنامه خود دارد و اکنون نیز در دانشگاه علمی کاربردی مرکز شماره ۳ مهاباد مشغول به تدریس عکاسی است.

مسلم زادە معاونت فرهنگی هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز که  در مراسم افتتاحیە حضور داشت از فعالیت  18 کانون فرهنگی و هنری مجوز در مهاباد خبر داد و گفت:  بە تمام متقاضیان کانون های فرهنگی و هنری مخصوصا روستاهای اطراف مهاباد در بخش خلیفان و شهر گوگ تپە مجوز دادە میشود و کسانیکه علاقمند به فعالیت در این زمینه هستند می تواند به این اداره مراجعه فرمایند.

 

نمایشگاه عکس ژیار  تا ۱۹ شهریور در دو نوبت صبح ۱۰ الی ۱۳ و نوبت عصر ۱۷ الی ۲۰ دایر است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سالن اداره سازمان تبلیغات اسلامی از این نمایشگاه دیدن کنند.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد