تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريور ساعت ۲۲:۴۳ بازدید: 669      نظرات: 0      کد مطلب: 4469

جلسه هماهنگی پیرامون دومین جشنواره بزرگ خاورمیانه در مهاباد


بە گزارش پایگاه خبری هاژه روز یکشنبه 12 مرداد ماه جلسه هماهنگی جشنواره بین المللی فیلم سبز که روز 18 تا 23  شهریور در مهاباد برگزار خواهد شد، با حضور رییس اداره محیط زیست شهرستان مهاباد و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شهرستان و منطقه تشکیل گردید.
این جلسه در ادامه ی جلسات هماهنگی  جهت برگزاری جشنواره تشکیل شده و موضوع آن تبادل نظر با خبرنگاران و خبرگزاری ها جهت نحوه پوشش و اطلاع رسانی جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم بود.
 مهندس سخنور رییس اداره محیط زیست مهاباد در این جلسه اظهار داشت: جشنواره بین المللی فیلم سبز که از لحاظ محتوا و اعتبار به عنوان دومین جشنواره بزرگ خاورمیانه شناخته شده است تاکنون پنج بار در ایران برگزار شده است و آخرین دوره آن سال 95 بود، ششمین دوره این جشنواره که 18 تا 23 شهریور ماه قرار است با شعار اقتصاد سبز با تمرکز بر مقوله گردشگری پایدار، شهر پایدار و انرژی پایدار برگزار شود. سخنور در ادامه افزود: هدف از برگزاری چنین جشنواره هایی ایجاد فرصت برای تحول و ارتقا فرهنگ محیط زیستی و جذب توریست در کشور است.
وی خاطر نشان کرد: در جشنواره امسال تاکنون 802 اثر به دبیرخانه تحویل داده شده است که 524 اثر ایرانی و 278 خارجی هستند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد