تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريور ساعت ۱۵:۸ بازدید: 1101      نظرات: 0      کد مطلب: 4466

کسب مدال طلای جشنواره پرسپیکتیو توسط بانوی عکاس کوردستانی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، اوین عباسی عکاس کوردستانی در مسابقات جشنواره عکاسی پرسپیکتیو که در هند برگزار گردیدرا کسب کرد.

وی در سال  1367 در بانە به دنیا آمد و رشتە حقوق از دانشگاه پیام تور سقز فارغ التحصیل شده و در سال 87 با بختیار عباسی که فیلمسازو مستند ساز است ازدواج کرده و به گفته خودش به واسطه شغل همسرش به عکاسی علاقه پیدا کرده است.

عباسی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: عکاسی را از همسرش آموخته و از زمستان 94 به صورت حرفه ای عکاسی می کند و تا کنون در بسیاری از جشنواره های بین المللی همچون ویرا، حضور در جشنواره مقدونیه، فیوژن هند، دون جنوبی انگلیس، نوروز تاجیکستان، psa آمریکا، خیام، هنرمندان در استانبول ترکیه، هنرمندان در ایروان ارمنستان و نمایشگاه بین المللی اربیل و همچنین نمایشگاههای بین المللی داخل کشور حضور یافته است.

عباسی تصریح کرد: وی تنها زن کورد است که به این جایزه نایل شده و آن را حاصل تلاشهای همسر خود دانست و جایزه خود را تقدیم وی کرد.

جشنواره بین المللی پرسپکتیو هندوستان با حضور بیش از ۴۵ کشور در چند بخش مختلف برگزار گردید. این جشنواره زیر نظر انجمن های فدراسیون بین المللی عکاسی فیاپ و انجمن عکاسی psa آمریکا فعالیت می کند و آثار عکاسان پس از پذیرش در نماینده فیاپ در ایران در این جشنواره شرکت داده شده اند و نتایج آن در شهریور ماه سالجاری اعلام گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد