تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريور ساعت ۱۴:۳۸ بازدید: 1730      نظرات: 3      کد مطلب: 4465

درگذشت یکی از قربانیان انفجار گاز در کوره های آجر پزی


انفجار وسایل گاز سور در یکی از کوره های آجر پزی شهر وایگان یک کشته و چند مجروح برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، یکی از اعضای خانواده قربانیان انفجار گاز در کوره های آجر پزی وایگان تبریز روز گذشته مورخه 11 شهریور به علت سوختگی شدید جان خود را از دست داد.

یکی از بستگان خانواده قربانی در گفتگو با خبرنگار هاژه  ضمن تایید این خبر اظهار کرد: متاسفانه به علت شدت جراحات وارده و سوختگی شدید روز گذشته سوزان عمری 14 ساله که اصالتا سردشتی و ساکن منطقه پشت تپ مهاباد می باشد در بیمارستان سینا تبریز جان خود را از دست داد.

وی  افزود: این سانحه 1 کشته و 3 زخمی در پی داشته که حال 2 نفر از آنان رو به بهبودی بوده و وضعیت زن دایی سوزان نیز بشدت وخیم اعلام شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: این دو خانواده 6 نفره برای امرار معاش هر سال به کوره های آجر پزی می رفتند و امسال نیز به همین منوال برای کسب درآمد به کوره آجر پزی وایگان رفته بودند که متاسفانه این سانحه دردناک روی داد.

به گزارش هاژه هفته گذشته به دلایل نامعلومی انفجار وسایل گاز سوز در منازل یکی از کوره های آجر پزی در وایگان تبریز دو خانواده را داغدار کرد و شهرهای کوردنشین را در شوک  و اندوه فرو برد.

کار در کوره های آجر پزی یکی از مشاغل بسیار سخت می باشد و هرساله شمار زیادی از ساکنان شهرستانهای کوردنشین برای امرار معاش و بدلیل نبود کار در آنها مشغول بکار می شوند و هرساله شاهد قربانیان زیادی ناشی از حوادث کار و ... هستیم.

 
عکس یکی از مصدومان حادثه ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبدالواحد حسین پور ۱۳۹۶/۶/۱۳
امیدوارم نماینده مهاباد بە این فاجعه بزرگ که به خا طر فقره رویدادکمک شان کند که خبر هم بهش رسیده درباره بیمه....
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۶/۱۲
به نظرم به خاطر فاصله طبقاتی زیادمردم وزندگی بدون عدالت واداره جامعه براساس شعارمیباشد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۶/۱۲
خیلی ناراحت شدم خدا بهشون صبر بده

نظر خود را براي ما ارسال كنيد