تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريور ساعت ۱۱:۱۲ بازدید: 1363      نظرات: 2      کد مطلب: 4464

واکنش اداره پست به انتقاد یک شهروند در خصوص نصب صندوق پست


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به دنبال انتقاد یکی از شهروندان در خصوص نصب صنادیق پستی در درب منازل، اداره پست  مهاباد واکنش نشان داد و جوابیه ای برای دفتر پایگاه خبری تحلیلی هاژه ارسال نموده است.

متن جوابیه بدین شرح است :

باسلام و تشکراز پیگیری مشکلات مردم در سطح شهر وروستا.درخصوص اعتراض به  نصب صنادیق پستی به استحضار میرساند که با توجه به درخواست  تعدادی از شهروندان محترم که نیاز به نصب صنادیق پستی درب منازل داشتند این اداره اقدام به تهیه صنادیق مذکور نموده و بصورت اختیاری نسبت به نصب آنها در درب منازل همشهریان گرامی اقدام می نماید و هیچگونه اجباری به نصب آنها نبوده واحتمالا افراد سودجو و بدون ارائه کارت شناسایی اداره پست مبادرت به این کار می نمایند. لذا خواهشمند است همشهریان عزیز درصورت مراجعه به درب منازل خواستار ارائه کارت شناسایی افراد شده و کسانیکه فاقد کارت شناسایی اداره باشند مورد قبول این اداره نیستند.

 کامران اسماعیلی معاون اداره پست مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

س.ت ازمهاباد ۱۳۹۶/۶/۱۲
کار مثبت ست ولی چه فایده ؟پست چی های ادارات برق .گاز.مخابرات. آب.قبوض را ازلای درب به داخل خانه ها می اندازند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شاهو ۱۳۹۶/۶/۱۲
آقای اسماعیلی تقریبا ۸ تا ۱۰ سال پیش کاملا اجباری بود و کارت شناسایی اداره پست هم داشتند، آن زمان مثل الان نبود از طریق کانالی مثل هاژه اعتراض کنیم، من آن زمان حتی به اداره پست هم مراجعه کردم و گفتند کاملا اجباریست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد