تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۱ شهريور ساعت ۲۱:۵۴ بازدید: 1225      نظرات: 2      کد مطلب: 4462

احتمال کنارە گیری پرسپولیس حاجی خوش مهاباد از مسابقات لیگ برتر استان


سرمربی تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد با انتشار پیامی از احتمال کناره گیری این تیم از مسابقات لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی خبر داد.
تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد که تنها نماینده مهاباد در سوپرلیگ فوتبال استان است از ابتدای فصل با مشکلات مالی فراوان وجذب اسپانسر دست و پنجه نرم می کند،و باوجود قول مساعدت از طرف مسئولین شهرستانی و پیگیری های مکرر مسئولان این تیم نتیجه خاصی حاصل نشده و گویا بدهی های این تیم آنها را بر آن داشته جهت جلوگیری از انباشته شدن بیشتر بدهی  و مشکلات احتمالا قید ادامه ی مسابقات در نیم فصل دوم را زده و کناره گیری خود را اعلام کنند.
متن منتشر شده از سوی حسن مختاریفر سرمربی تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد به شرح زیر است:
 
باسلام خدمت هوادران فوتبال شهر مهاباد 
به استحضار میرساند تیم فوتبال پرسپولیس حاجی خوش مهاباد در مسابقات لیگ برتر استان در پایان نیم فصل در رده سوم قرار گرفته و فاصله چندانی با صدر جدول ندارد ولی این روزها با مشکلات زیادی روبروست و علیرغم اینکه مسئولان مهاباد قول همکاری و مساعدت به این تیم داده بودند، تنها بخش کوچک و ناچیزی از وعده و وعیدها عملی گردیده و مشکلات تیم روی هم انباشته شده و هر روز بر تعداد بدهکاران اضافه می گردد. هیات فوتبال نیز اعلام نموده دیگر زمین تمرین در اختیار تیم قرار نخواهد گرفت! 
در پایان اعلام می نمایم بنده بیش از این نمی توانم از جیب خود مایه بگذارم و در صورتی که شرایط به همین منوال ادامه یابد کنارگیری خود را از مسابقات اعلام خواهیم کرد وعطای کار را به لقایش خواهم بخشید. این روزها جلوی این تیم سنگ اندازی می شود و در طول نیم فصل اول مسابقات برای یک بار هم که شده مسئولین این شهر را ندیدیم که یک بار به رختکن تیم بیایند و یک خسته نباشید خشک و خالی نثار بازیکنان کنند.
 
کوچک شما ـ حسن مختاری فر سرمربی تیمارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

کریم ح واهالی روستا برده رشان ۱۳۹۶/۶/۱۲
سلام و عرض ادب به دلاور مردان بزرگ تیم فوتبال پرسپولیس حاجی خوش قهرمان مسئولان به خاطر جیب های خودشان درفکر چنین تیم هایی نیستند
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

جلال محمودی ۱۳۹۶/۶/۱۲
به نظر من باید تسهیلات ویژه و اضطراری هر چه سریعتر برای این تیم جذب بشه واز آقای مختاری فر استدعا دارم از طریق نماینده پیگیری نمایند و موضوع رو هر چه بیشتر رسانه ای کنند تا مسئولین پیگیری کنند و از آقای ستوده بخواهید هر چه بیشتر گزارش در این زمینه تهیه کنند
با تشکر

نظر خود را براي ما ارسال كنيد