تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ شهريور ساعت ۱۹:۶ بازدید: 909      نظرات: 0      کد مطلب: 4448

پیام تبریک بخشداران مرکزی مهاباد و خلیفان به مناسبت عید قربان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنجشنبه 9 شهریورماه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان بخشداران مرکزی مهاباد و خلیفان پیامی تبریک صادر نمودند که به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
عید قربان،عید بندگی و فرمانبرداری از فرامین حضرت حق و عید ایثار،تزکیه،ذبح نفس و تسلیم محض در برابر معبود یکتا و وارستگی از همه قید و بندهاست.
این عید ،قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقواست.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید، فرا رسیدن با شکوه ترین جلوه بندگی و ایثار را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، رئیس جمهور محترم و همه مسولان و دولتمردان بویژه به اهالی متدین و ولایت مدار بخش مرکزی مهاباد  تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از پیشگاه با عظمت پروردگار بی همتا،سعادت، سلامتی، رستگاری را برای همگان و اقتدار و سربلندی روز افزون را برای ایران اسلامی در سایه وحدت و برادری مسئلت دارم.
سلیمان پاکزاد -بخشدار مرکزی مهاباد

خوشا آنان که با حق آشنایند، مطیع محض فرمان خدایند
چو ابراهیم اسماعیل خود را، فدای امر الله می نمایند
امتحان حضرت ابراهیم (ع) یکی از بزرگ ترین امتحانات الهی بود؛ امتحانی که هدفش این بود که قلب او را از مهر غیرخدا تهی کند و عشق الهی را در سراسر قلب او پرتوافکن سازد و درس عبودیت واقعی و جهاد در راه خدای بزرگ را به نسل های بعد بیاموزد.
عید سعید قربان، جشن شکوفایی ایمان و یقین را به مسلمانان آزاده جهان، هموطنان عزیز و مردم شریف و متدین شهرستان مهاباد و روستاییان تلاشگر بخش خلیفان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
علی بیژن فر ـ بخشدار خلیفان
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد