تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ شهريور ساعت ۱۱:۵۶ بازدید: 1238      نظرات: 0      کد مطلب: 4443

افتتاح 2 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مناسبت هفته دولت و با حضور معاون مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری، فرماندار مهاباد و اعضای شورای اداری شهرستان مهاباد 2 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری الماس نیلی غرب و دیدار سفر مکریان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان مهاباد در آئین افتتاح این دفاتر اظهار کرد: با افتتاح این دو دفتر تعداد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان مهاباد به 9 عدد افزایش خواهد یافت.

آرش شهابی افزود: از زمان تشکیل دولت تدبیر وامید شاهد توسعه صنعت گردشگری و هتلینگ در مهاباد هستیم به نحوی که این میزان توسعه در بخش گردشگری را در آذربایجان غربی و شرقی نمی توان دید.

مهندس امامی معاون مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان نیز که در مراسم افتتاح دفاتر مسافرتی و گردشگری در مهاباد حضور داشت با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری برای توسعه و اقتصاد شهری اظهار کرد: هدف اصلی دولت هدایت سفرهای انفرادی به سوی سفرهای گروهی است چراکه تاسیس این دفاتر در توسعه کیفی و کمی گردشگری بسیار توانمند تر می توانند ایفای نقش کنند.

مدیریت دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری الماس نیلی غرب در پایان مراسم با اشاره به تلاش این مرکز برای اخذ قرارداد با شرکت های خارجی اظهار کرد در حال حاضر با یکی از شرکت های ترکیه ای قراردادی منعقد شده که یک دستگاه ون vip برای اعزام توریست به خارج از کشور فعالیت خواهد کرد.

وی خواستار اهتمام ویژه مسئولان برای شکوفایی و تسهیل در اخذ قرارداد با کشورهای همسایه شد.

فرماندار مهاباد نیز در جمع مسئولان و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری با بیان اینکه باید گردشگری داخلی و جذب گردشگر از کشورهای همسایه به مهاباد در اولویت قرار گیرد اظهار کرد: مسئولان و فرمانداری نیز هرچه در توان دارد برای توسعه گردشگری در مهاباند انجام خواهند داد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد