تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۸ شهريور ساعت ۲۲:۵۳ بازدید: 1760      نظرات: 0      کد مطلب: 4441

سومین جشنواره قصەگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 2 مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز سەشنبە 7 شهریورماه سومین جشنواره قصەگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 2 مهاباد در سالن اجتماعات این کانون با حضور عدە کثیری از کودکان و نوجوانان، والدین، نوینسندگان و مربیان کودک و نوجوان وابستە بە کانون  برگزار گردید.
هیٲت داوران متشکل از آقایان مناف ایرانپناه، یعقوب خضری و خانم شلر غفورملایی، از نویسندگان و فعالین این حوزه در دو بخش کە شامل شاخص‌های قصەگویی و شاخص‌های قصه بە داوری پرداختند.
هر یک از این شاخصها آیتمهایی را شامل می‌شد، کە امتیازات قصەگویان بر اساس ٱنها تعیین گردید و شرکنندگان قصەگو در رده‌های  سنی کودک، نوجوان و مادربزرگها و پدر بزرگها در این جشنوارە حضور داشتند و بە رقابت پرداختند.
بر همین اساس آرای هیٲت داوران در بخشهای مختلف تقسیم‌بندی شد و بدین شرح اعلام گردید:
در بخش پدربزرگها و مادربزرگها خانمها سعدا ابراهیمی و عایشە آرامیده، در بخش اعضا مائده دهش، محمد سلیمانزادە و آزاد آذرنیا، در بخش آزاد خانم بهارە حسینی، در بخش اعضای کانونی نارین فرجی، پریا پسوەای، فروزان امینی، مبین معروفی و کوثر قهرمانی.
لازم بە ذکر است آقای سوارە فتوحی نویسندە و مسئول ماهنامە کانی(مجلە کودکان وضمیمە ماهنامە مهاباد) و خانم مریم قاضی از نویسندگان مهاباد بە عنوان مهمان حضور داشتند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد