تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۴ شهريور ساعت ۲۱:۴۵ بازدید: 705      نظرات: 1      کد مطلب: 4409

پیام تقدیر و تشکر بخشدار مرکزی در خصوص حضور پر شکوه مردم در مراسم اعلام رسمی شهر جدید گوگ تپه


بسمه تعالی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز شنبه 4 شهریورماه بخشدار مرکزی در خصوص حضور پر شکوه مردم در مراسم اعلام رسمی شهر جدید گوگ تپه پیام تبریک صادر نمود.
سلام علیکم:
حضور پر شکوه و هوشمندانه مردم مومن و شریف شهر جدید گوگ تپه در سومین روز از هفته مبارک دولت که  با شروع بکار دولت دوازدهم قرین یافته است مصداق واقعی حماسه سیاسی و برگ زرین دیگری بر پشتوانه مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد .مایه مباهات است در برابر این همه شور و شعور سر تعظیم فرود آورده و شکرگزار خداوند متعال و قدردان حضور همه شما بزرگواران باشم.
اینجانب بعنوان خدمتگزاری کوچک از تلاش های واسعه و حضور گرم و امید بخش استاندار معزز استان آذربایجان‌غربی، امام جمعه فاضل شهرستان  ،نماینده تلاشگر مردم شریف شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی ،معاون محترم استاندارو فرماندار مردمی ویژه شهرستان مهاباد در   این امر مهم و مبارک بی نهایت سپاسگزاری و تشکر مینمایم. برخورد لازم میدانم از اعضای محترم شورای تامین و شورای اداری شهرستان ، احزاب سیاسی محترم و سازمانهای مردم نهاد فعال ،اعضای محترم شورای اسلامی شهر مهاباد ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر خلیفان،اعضای محترم شورای اسلامی بخش و روستاهای سطح بخش مرکزی و خلیفان ، دهیاران زحمتکش ،اهالی باصفا و مخصوصا شورای اسلامی توانمند شهر و سرپرست محترم شهرداری گوک تپه و عموم اقشار مردم که در این مراسم شرف حضور داشتند تقدیر و تشکر خویش را آراسته این عزیزان نمایم.
این حرکت عظیم شما اهالی عزیز در این هفته که به شعار تدبیر و امید برای تولید و اشتغال مزین گردیده است دارای این پیام می باشد که توجه نظام و دولت خردگرای یازدهم و دوازدهم همواره به عمران، آبادانی و افزایش سطح معیشت مردم می باشد .
قطعا این حضور پرشور  در تاریخ شهرستان و بالاخص  شهر جدید گوک تپه ثبت و ضبط خواهد گردید. 
سلیمان پاکزاد -بخشدار مرکزی مهاباد
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هه ورامان ۱۳۹۶/۶/۵
ده ست وه ش بو ئیشه الله هه میشه سه ربه رز و سلامه ت بی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد