تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ شهريور ساعت ۲۱:۱۲ بازدید: 2261      نظرات: 1      کد مطلب: 4398

نمایشگاە طراحی با ذغال و مداد در مهاباد افتتاح شد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز پنجشنبە ۲ شهریورماە نمایشگاە طراحی با ذغال و مداد در تالار وحدت شهرداری مهاباد افتتاح شد. 
قادری مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد در این ارتباط گفت: این نمایشگاه به مناسبت هفته دولت و در راستای حمایت از هنرمندان جوان و خلاق، برای اولین بار در کشور با توجه به سبک طراحی و ترکیب خاص آن برگزار شده است. 
نادیا زامهران طراح و هنرمند برپا کننده این نمایشگاه نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این نمایشگاه در اصل آمیخته ای از هنر موسیقی و طراحی است که در این سبک، موسیقی با استفاده از ذغال و مداد به تصویر کشیده می شود. 
وی افزود: موسیقی فلامینکو، یک موسیقی قرن هیجدهمی است کە از اسپانیا آغاز و به کشورهای امریکا و ایتالیا توسعه یافت و برپایی این نمایشگاه نیز الهام گرفته از همین موسیقی است. 
این هنرمند جوان ادامه داد: مدت ۲ سال است که کار در سبک ذغال و مداد را آغاز و در گذشته با آبرنگ و سیاه قلم طراحی کرده ام. 
وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه اولین تجربه رسمی من است و قبلاً نیز کارهایی زیر نظر خانم قاضی در اداره فرهنگ و ارشاد برپا نموده ام. 
شایان ذکر است این نمایشگاه از ۲ لغایت ۹ شهریورماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در تالار وحدت شهرداری مهاباد بر پا و بازدید برای عموم آزاد است.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کوثر ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
ازنظر من طراحی نادیا جان عالی است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد