تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۰:۲۷ بازدید: 360      نظرات: 1      کد مطلب: 4360

آتش گرفتن انبار مواد غذایی در بوکان یک مصدوم بر جای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، بامداد امروز آتش سوزی در انبار مواد غذایی در خیابان زیتون بوکان باعث مصدوم شدن یک آتش نشان شد.
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در ساعت 2:25 بامداد امروز (سه شنبه) بنا به تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که انباری مواد غذایی در منطقه عشایر طعمه حریق شده که بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه 3 فرهنگیان به محل اعزام شدند.
وی افزود: بعلت وسعت حریق پس از گذشت دقایقی ماموران ایستگاه 2 امیرآباد نیز به یاری آنان شتافتند.
فیضه ادامه داد: آتش نشانان با بالا کشیدن درابه برقی مغازه عملیات اطفا آن را آغاز کردند اما پس از دقایقی بدلیل نگرانی منزل مسکونی و پارکینگ مجاور آن مکان،آتش نشانان با خارج کردن یکدستگاه خودرو از پارکینگ و شکستن دیوار بین آنها،عملیات اطفا حریق را از دو جهت برای سرکوب هر چه سریعتر شعله های آتش انجام دادند. 
مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان تصریح کرد: آتش نشانان توانستند حریق را مهار کرده و از وارد شدن خسارات هر چه بیشتر به ساختمان مذکور جلوگیری کنند اما متاسفانه در این عملیات با انفجار شیشه مغازه مذکور در همان لحظات ابتدایی حریق، یکی از آتش نشان از ناحیه پا دچار مصدوميت شده و توسط عوامل اورژانس 115 به بیمارستان انتقال داده شد.
وی گفت: هدایت سلطانی آتش نشان مصدوم بعلت شدت جراحات وارده، در بیمارستان شهید قلی پور بوکان تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.
فیضه افزود: در این عملیات 7 آتش نشان بوسیله دو دستگاه خودرو آبرسان بیش از دو ساعت مشغول اطفا حریق بودند و علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی قرار گرفت اما متاسفانه خسارات بسیاری به انبار مذکور وارد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

بهزاد ۱۳۹۶/۵/۲۴
متاسفم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد