تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۲۰ مرداد ساعت ۲۰:۴۲ بازدید: 633      نظرات: 0      کد مطلب: 4350

برد شیرین پرسپولیس مهاباد برابر شهرداری محمدیار


به گزارش پایگاه خبری هاژه روز جمعه 20 مردادماه در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد میهمان خود را با چهار گل بدرقه کرد.
از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی و در هفته هفتم این مسابقات تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد میزبان تیم شهرداری محمدیار بود که در یک بازی برتر توانست چهار بر یک این تیم را شکست دهد.
پرسپولیس حاجی خوش نیمه اول را بایک بازی هجومی و با گل های فرزین کوهی و سلیمان سلیمانی به نفع خود به پایان رساند و در نیمه دوم تیم شهرداری محمدیار توانست چند موقعیت گل روی دروازه حاجی خوش ایجاد کند که نتیجه ای در بر نداشت تا اینکه در باز تیم پرسپولیس حاجی خوش توانست توسط فرزین کوهی به گل سوم دست پیدا کند، اما این شهرداری محمدیار بود که توانست در دقیقه 70 یکی از گل های خورده خود را جبران کند.
 پس از دریافت گل تیم پرسپولیس حاجی خوش مقداری از سرعت بازی کاسته و با کنترل بازی توانست جلوی حملات بیشتر محمدیار را بگیرد تا اینکه در وقت اضافی نیمه دوم و روی یک ضربه سر زیبا آوات الیاسی گل چهارم حاجی خوش را به ثمر رساند و ثانیه هایی بعد داور سوت پایان بازی را به صدا در آورد.
بدین ترتیب پرسپولیس حاجی خوش مهاباد توانست سومین برد خود در این فصل را دشت کند تا با امید به بازی های آینده نیم نگاهی به صدر جدول نیز داشته باشد.
شایان ذکر است پرسپولیس حاجی خوش مهاباد توانست با این برد 11 امتیازی شود و بعد از تیم های کاویان نقده و شهرداری ارومیه در جایگاه سوم جدول لیگ این مسابقات قرار دارد. 
عکس: امیر قادریارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد