تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۲۲:۱۲ بازدید: 355      نظرات: 0      کد مطلب: 4346

فرماندار مهاباد از کارخانجات و صنایع تولیدی شهرستان بازدید کرد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز پنج شنبە 19 مردادماە فرماندار مهاباد از کارخانه های صنعتی و تولیدی شهرستان مهاباد بازدید کرد.
دکتر شجاعی در بازدید از کارخانه شیریران، کارخانه خوراک و دام، کارخانه آزغ و کارخانه قادری با اشاره به مشکلات اقتصادی، تورم و رکودهای موجود در کشور و به تبع آن استان و شهرستان اظهار کرد: متاسفانه عدم تفویض اختیارات در شهرستان مهاباد برای امورات گمرکی، دریایی و ... از یکطرف و نبود اختیارات مناسب با وجود فرماندار ویژه از طرف دیگر بر مشکلات موجود افزوده است.
وی افزود: مساله مالیات و دارایی، رفع قطعی های ناگهانی برق، حمایت از مشاغل و تولید با توجه به شعار رهبری از اولویت های طرح و برنامه های دولت است و در جلسه رفع موانع تولید شهرستان نیز این مسائل  مطرح شده است و بازرسی ها و بازدید های فعلی نیز در جهت بررسی و شناسایی همین مشکلات است. 
دکتر شجاعی تصریح کرد: از نظر سیستم اداری و بوروکراسی موجود در ادارات، تمام سعی ما بر این است که این بوروکراسی ها را درصدد حمایت از تولیدکنندگان کاهش دهیم. 
وی ادامه داد: رویکرد ما نسبت به کارخانه ها و واحد های تولیدی تغییر کرده، زیرا تولید بسیار با ارزش است و تکریم تولید کنندگان در این زمان ضروری و اشتغال زایی و تولید جزو اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.
فرماندار مهاباد در پایان خواستار حمایت ادارات، نهادهای شهری و مسئولین شهرستان از تولیدات داخلی شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد