تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۱:۱۳ بازدید: 418      نظرات: 0      کد مطلب: 4333

جلسه ستاد مدافعان حرم در شهرستان مهاباد برگزار گردید


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 17مرداد 1396با حضور معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد وجمعی از مسولین ادارات جلسه ستاد مدافعان حرم برگزار گردید.
دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در ابتدای جلسه اظهار داشت که امروزه مساله مدافعان حرم کاملا روشن وضروری است و ما وظیفه داریم از هر مسلمانی در هر جای دنیا دفاع کنیم. زیرا که این مساله حتی از نظر انسانی نیز حائز اهمیت می باشد.
وی افزود: امروزه پدیده تروریست پدیده ای است که باید قاطعانه با آن برخورد شود اما متاسفانه قدرتهای جهان به ویژه استکبار وایادی آن این موضوع را با عقاید ومسایل دینی درهم آویخته و در صدد تضعیف اسلام هستند و ما باید هوشیارانه با آن برخورد کنیم.
دکتر شجاعی با اشاره به جایگاه ویژه مدافعان حرم گفتند که این مساله با امنیت ما مواجه است و تشکیل این جلسه آشنایی مردم وهموطنان مان  با جایگاه و اهمیت مدافعان حرم و وظیفه خطیری است که بر عهده دارند.
وی تاکید کرد که تروریست ها با ملیت، قومیت ودین ما کاری ندارند وهدف اصلی آنها کشتاراست از هر دسته و قوم و ملت که باشند.
فرماندار مهاباد گفت: هدف از تشکیل ستاد یک نوع اشتراک و حس مشترک وهمدردی است و امروزه امنیت در چارچوب مرزها نیست و بلکه فرامرزی شده است و باید آگاهانه تر رفتار کنیم و به لحاظ فکری هم باید با آنها مبارزه و روشن کنیم که ایدئولوژی و تفکر اینها خطرناک است. از طرف دیگر انسجام ملی ما برای دفاع و مبارزه از امنیت خودمان است. 
دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان مهاباد بیان داشت که برای امنیت کشور ومردم از کسی اجازه نمی گیریم وبرای امنیت ملی با کسی معامله نمی کنیم واین خط قرمز ماست.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد