تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۷:۲۰ بازدید: 383      نظرات: 1      کد مطلب: 4331

آزادی سه نفر از مددجویان با مساعدت انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، در راستای اجرای مصوبه انجمن حمایت از زندانیان و با همت والای خیرین شهرستان مهاباد زمینه آزادسازی سه نفر از مددجویان زندان مهاباد که مدت ۴سال در زندان در حال تحمل حبس بوده و بدلیل عجز از پرداخت دیه و رد مال همچنان در بازداشت بودند، فراهم گردید.

پناهی رئیس اداره زندان مهاباد اعلام کرد: به منظور کمک به بازگشت سه نفر از مددجویان که هر کدام از آنها قریب به ۴سال تحمل حبس نموده بودند از حدود دو ماه قبل با هماهنگی به عمل آمده با دادستان مهاباد، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان و جمعی از خیرین شهرستان و دعوت از شکات و تشکیل جلسه صلح و سازش در اتاق کار دادستان مهاباد و واحد مددکاری در چندین نوبت، سرانجام شکات ضمن گذشت بخشی از طلب خویش رضایت بی قید و شرط خود را اعلام نمودند.

به همت خیرین این شهرستان مبلغ نه میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان از بابت اخذ رضایت جمعا ۹ نفر از شاکیان  این سه فقره پرونده جمع آوری و در دفتر کار ریاست و با حضور خیرین و مدیر عامل انجمن و ریاست زندان و زندانیان به شکات پرداخت گردید.

پناهی اعلام کرد از دیگر مصوبات جلسه انجمن حمایت از زندانیان مساعدت مبلغ بیست و سه میلیون و هفتصد و هفتاد و سه هزار تومانی انجمن حمایت از زندانیان مهاباد در راستای پرداخت هزینه خدمات دارویی و درمانی در ارتباط با ۱۱پرونده به خانواده های تحت پوشش این ارگان حمایتی میباشد.

ریاست اداره زندان مهاباد در پایان بیان نمود بنا بر موافقت اعضای جلسه انجمن حمایت از زندانیان مهاباد مقرر گردیده است تا  بخشی از هزینه کمک تحصیلی دانش آموزان خانواده های تحت پوشش نیز درسال جاری پرداخت گردد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۵/۱۶
ممنون

نظر خود را براي ما ارسال كنيد