تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۴:۱۳ بازدید: 249      نظرات: 0      کد مطلب: 4330
با حضور معاون توسعه مديريت و منابع سازمان آموزش فن

برگزاري نشست هم اندیشی آموزشگاههای آزاد فني و حرفه اي مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، نشست هم انديشي مدیران، مؤسسان و مربیان آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي شهرستان مهاباد با حضور مسئولین ستادی و استانی برگزار شد.

در هفته ملی مهارت و به منظور بهره گیری هر چه بیشتر از پتانسیل و توانمندی‌های بخش خصوصی، توسعه اخلاق حرفه‌ای در سطوح مدیریت آموزشگاه‌هاي آزاد فني و حرفه اي  و تعامل بیش از پیش مؤسسات کارآموزی آزاد ازجمله مواردی بود که در این نشست مطرح شد.
رهام کیایی، معاون توسعه مديريت و منابع سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در این جلسه با تاکید بر این مطلب که آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای باید به سمتی پیش بروند که در چارچوب قوانین و مقررات خود را به اثبات برسانند، گفت: آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای باید با احترام به قوانین، رعایت قانون را سرلوحه قرار دهند و از این طریق به سوی ایجاد فضای رقابتی سالم حرکت کنند.
وی تاکید کرد: آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای به‌عنوان بازوان پرتوان سازمان، در ارائه آموزش‌های مهارتی باید زیر چتر قانون حرکت کنند که در این صورت، از آموزشگاه‌های آزاد فني و حرفه اي مجری قانون حمایت می‌شود.
وی افزود: با توجه به اینکه بازار امروز نیازمند تفکر است و با نیازسنجی می‌توان استراتژیک بازار را شناخت و در این راستا رقبا را به ‌عنوان دوست و شریک تلقی کرد تا در سایه بهره‌مندی از توانمندی‌های یکدیگر به بالاترین بهره‌وری و اثربخشی دست یابیم.
کیایی ادامه داد: آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای قابلیت‌ها و پتانسیل‌های قابل توجهی دارند که با هم‌دلی و تعامل بین اعضا و رؤسای انجمن‌ها و ایجاد هم‌گرایی می‌توانند منجر به ارتقا بهره‌وری و اثربخشی بیشتری شوند.
در پایان اين ديدار مدیران و موسسین آموزشگاههای آزاد فني و حرفه اي سطح شهرستان به بیان موارد و مشکلات مربوطه پرداخته و درخواستهای خود را در زمینه های مختلف بیان نمودند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد