تاريخ: ۱۳۹۴ جمعه ۲۱ اسفند ساعت ۲۲:۳۹ بازدید: 377      نظرات: 1      کد مطلب: 1423

گفتگو با میلاد پور کریمی، کاپیتان مصدوم تیم فوتبال امید شهرداری مهاباد


عیادت از میلاد پور کریمی، کاپیتان مصدوم شده تیم فوتبال امید شهرداری مهاباد، در بازی مقابل آراد بهمن آمل
 
گزارش و عکس از: سامان امیری
در این بازی سرنوشت ساز میلاد پورکریمی دفاع آخر تیم فوتبال امید شهرداری در دقیقه 30 از ناحیه ی بینی دچار شکستگی شد و مسابقه را با خونریزی و بینی شکسته به پایان رسانید. خبرنگار هاژه بهمراه جمعی از بازیکنان و کادرفنی به عیادت این بازیکن با اخلاق رفت تا گفتگویی مختصر با او انجام دهد.
 
* میلاد لطفا کوتاه خودت رو به مخاطبان هاژه معرفی کن؟
 
من میلاد پورکریمی، کاپیتان تیم امید شهرداری مهاباد، متولد ۱۳۷۵ روستای توت آغاج شهرستان مهاباد هستم.
 
* لطفا در مورد فوتبالی شدنت بگو؟
 
از سال۱۳۹۰ به طور حرفه ای فوتبالم را زیر نظر مربیان خوبم آقایان ابراهیم ابراهیمیان و رحیم متین، درتیم جوانان شهرداری مهاباد شروع نمودم. با وجود آنکه تجربه ی خاصی درمسابقات کشوری نداشتم با لطف خداوند بزرگ و اعتماد مربیان وقت و همچین تلاش فراوان خویش در پست دفاع چپ و به صورت بازیکن فیکس درخدمت تیم بودم. سال 91 با نتایج خوبی که با تیم کسب نمودیم، متاسفانه قادر به صعود نشدیم. سال ۹۲و۹۳ در تیم جوانان شهرداری به عنوان کاپیتان انتخاب شدم و درمسابقات استانی قهرمان و جواز حضوردرمسابقات کشوری را کسب نمودیم و همزمان با مسابقات جوانان در رده های سنی امید وبزرگسالان شهرداری مهاباد، درخدمت مربیان با دانش آقایان امیر و انور ابراهیم آذر، درتیم بزرگسالان و اقای متین و ابراهیمیان در تیم امید بودم.
 
*لطفا در مورد ورودت به تیم امید شهرداری توضیح بده؟
 
درسال ۹۴ همراه با تیم امید شهرداری زیر نظر مربیان مجرب و دوست داشتنی خودم آقایان بایزید ریحانی و محمد بیداد به فعالیت فوتبالی خویش ادامه دادم و اکنون نیز به عنوان کاپیتان و در پست دفاع آخر درخدمت تیم هستم و به لطف خداوند امسال از گروه خود صعود کردیم و باعث افتخار محبت های مردم عزیز مهاباد شدیم و امید است این موفقیتها با بازیکنان خوب و مربیان فوق العاده و حمایتهای هواداران و مسئولین به نتیجه نهایی که همان صعود به لیگ برتر ایران است، منجر شود.
 
*مطلب خاصی هست که بخوای عنوان کنی؟
 
در پایان تشکر می کنم از تمام کسانی که در تمام این سالها برای ورزش مهاباد و جوانان امثال من زحمت کشیدند، به امید صعود تیم امید شهرداری به لیگ برتر ایران.
 
لازم به ذکر است تیم امید شهرداری مهاباد در گروه هشت تیمی خود از سری مسابقات دسته ی یک کشور در پایان با انجام چهارده بازی و کسب 23 امتیاز که حاصل شش برد، پنج مساوی و سه باخت بود توانست به عنوان مقام اول و به همراه تیم شهرداری تبریز به مرحله ی حذفی لیگ برتر صعود کند. شایان ذکر است مرحله ی حذفی بصورت متمرکز و در اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.
 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۰/۲۱
عالی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد