تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۱:۴۶ بازدید: 467      نظرات: 0      کد مطلب: 4328

انتخابات سمن های شهرستان مهاباد برگزار گردید


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 16 مرداد ماه 96 انتخابات نماینده سمن های شهرستان مهاباد در سالن اجلاس فرمانداری مهاباد و با حضور نمایندگان سمن ها برگزار گردید.
حاجی زاده مسئول امور سمن ها در فرمانداری مهاباد به عنوان هیات نظارت در این انتخابات اظهار کرد: خروجی تغییرات سیاسی اجتماعی در کشور طی سالهای اخیر منجر به فعالیت سمن ها به عنوان بازوان پرتوان و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین شده است.
وی ضمن اشاره به نحوه انتخابات سمن ها گفت: طبق بخشنانه صادره امسال فقط سمن هایی که مجوز و پروانه فعالیت آنها از سوی فرمانداری و وزارت کشور صادر شده است حق شرکت در انتخابات و یا کاندیدا شدن را دارند.
خشایار صنعتی رئیس امور اجتماعی فرمانداری مهاباد و همچنین به عنوان هیات اجرایی در انتخابات سمن ها در این جلسه گفت: فعالیت نماینده سمن ها به عنوان حلقه ارتباطی کلیه سمن های شهرستان خواهد بود و امیدواریم خلائی که در نحوه فعالیت نماینده سمن ها وجود دارد با ارتباط صحیح و منسجم از سوی منتخب سمن ها و انتقال مشکلات و دیدگاهها و شرکت در جلسات شورای اداری مرتفع گردد.
در ادامه یوسف شریفی کاندیدای لێژنه‌ی زاگروس، محمد جلال وطمانی کاندیدای انجمن خیریه امیدبخش مکریان و کاوه عباس نژاد کاندیدای انجمن زیست محیطی ژیانه‌وەی ژینگه به معرفی خود و تشریح برنامه و اهداف خود پرداختند.
در پایان آقای یوسف شریفی با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده اصلی سمن ها انتخاب و آقای محمد جلال وطمانی به عنوان علی البدل انتخاب گردید.
از سال 1394 مجوز 16 سمن در مهاباد از سوی فرمانداری صادر و مجوز 4 سمن فعال دیگر نیز در دست اقدام است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد