تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۴:۳۵ بازدید: 316      نظرات: 0      کد مطلب: 4326

جشنوارە بین المللی فیلم سبز در مهاباد برگزار می شود


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه  روز یکشنبه 15 مردادماه  جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره بین المللی فیلم سبز
 در سالن جلسات تالار وحدت شهرداری مهاباد و با حضور رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، مسئول امور اجتماعی فرمانداری و مسئول دفتر نماینده مردم مهاباد در مجلس و نماینده تشکل های زیست محیطی برگزار شد.
در این جلسه مهندس سخنور رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهاباد ضمن اشاره به تاکید قانون اساسی به لزوم توجه به محیط زیست، افزود: توجه به محیط زیست نیازمند عزمی جدی و همراهی همگانی است تا آسیب ها و خطرات آن به حداقل خود برسد.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری همزمان  ششمین دوره این  جشنواره در تهران و چند شهر دیگر اظهار داشت که این جشنواره در بالاترین سطح در نوع خود در خاورمیانه قرار دارد 
سخنور همچنین به برنامه های پیش رو تا پایان برگزاری جشنواره فیلم سبز از جمله: اکران فیلم ها، بر گزاری نمایشگاه نقاشی با موضوع محیط زیست، برگزاری تئاتر خیابانی،اکران بخش هایی از فیلم های جشنواره در پارک باغ میکاییل ومساجد روستاهای هدف با همکاری تشکل های زیست محیطی پرداخت.  
دراین جلسه همچنین آقای صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری و آقای مناف ایرانپناه دبیر اجرایی  برگزاری جشنواره فیلم سبز مهاباد به تشریح بخشی از برنامه ها پرداختند.
در ادامه و پس از بحث و تبادل نظر با تعدادی از نمایندگان تشکل های زیست محیطی حاضر در این جلسه تعدادی افراد به عنوان اسپانسر احتمالی این جشنواره در نظر گرفته شدند و مقرر گردید که مذاکره های لازم با آنها جهت تامین منابع مالی برگرازی جشنواره صورت بپذیرد.
شایان ذکر است جشنواره بین المللی فیلم سبز روزهای 18 تا 23 شهریورماه در مهاباد برگزار می شود. 

 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد