تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۶:۰ بازدید: 799      نظرات: 0      کد مطلب: 4321

آمادگی یک مجموعه صنعتی جهت سرمایه گذاری 13 میلیون یورویی در صنایع پایین دستی پتروشیمی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز شنبه 14 مردادماه جلسه کمیته راهبردی سرمایه گذاری شهرستان مهاباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری مهاباد به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان و حضور تعدادی سرمایه گذار و روسای ادارت و اصحاب رسانه برگزار شد. 
فرماندار مهاباد هدف از برگزاری این جلسه را ارتباط مستقیم نهادهای مرتبط با سرمایه گذاران جهت تسهیل و تسریع در رفع موانع سرمایه گذاری اعلام کرد.
در این جلسه نماینده مجموعه صنعتی نورین (مجموعه ای عظیم در زمینه تولید صنایع پایین دستی پتروشیمی) حضورداشت با اعلام آمادگی جهت احداث مجموعه تولید روپوش کابل به مساحت پنج هکتار، با سرمایه ای بالغ بر 13 میلیون یورو و قابلیت ایجاد اشتغال برای حدود 160 نفر خواستار همراهی و همکاری مسئولین و نهادهای شهرستان جهت شروع هر چه سریعتر فاز عملیاتی این پروژه شد. 
در این نشست همچنین مقرر شد، تفاهم نامه ای بین سرمایه گذار مذکور با اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره جهاد کشاورزی و اداره منابع طبیعی شهرستان مهاباد برای پیشبرد اهداف پروژه به امضا رسد. 
در این جلسه  به بررسی چند طرح تفریحی و گردشگری که از طرف سرمایه گذاران محلی ارایه شده بود، پرداخته شد تا با در نظر گرفتن ضوابط قانونی و همچنین موانعی که از لحاظ قوانین زیست محیطی در این ارتباط وجود دارد اقدامات لازم جهت تسهیل در عملیاتی کردن این طرحهای تفریحی و گردشگری صورت گیرد. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد