تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۵:۴۹ بازدید: 546      نظرات: 0      کد مطلب: 4320

جلسه شورای ترافیک مهاباد برگزار شد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز شنبە ۱٤ مردادماە جلسە شورای ترافیک شهرستان مهاباد بە ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسە هاشم کیانی مسئول امور شهر و روستایی فرمانداری بە قرائت دستور جلسە و مصوبات جلسه پیشین شورای ترافیک پرداخت.
در ادامه نماینده تاکسی های شهری مهاباد با اشاره به مشکلات و معضلات پیش روی تاکسی های شهری از جمله تردد تاکسی های روستایی و شخصی و سوار کردن مسافر در مهاباد، خواستار ساماندهی و برخورد مسئولان با این تاکسی ها شد.
آذرپور مسئول تاکسیرانی مهاباد اظهار کرد: برای جلوگیری از رانت و افزایش بی رویه قیمت کد تاکسی ها از دی ماه سال گذشته خرید و فروش انواع کد تاکسی ممنوع شده است. 
سرهنگ کاظمی رئیس راهنمایی و رانندگی مهاباد نیز به ارائه آماری از میزان تصادفات و اقدامات راهنمایی و رانندگی پرداخت.
یگانه مدیر شرکت نفت ناحیه مهاباد در این جلسه آمار و گزارشی از اقدامات شرکت نفت در نحوه سوخت رسانی به بخش های مختلف شهرستان مهاباد ارائه داد و خواستار اقدام روستائیان و ادارات برای دریافت سهمیه سوخت خود شد.
دکتر شجاعی فرماندار مهاباد ضمن انتقاد از کاهش قدرت اجرایی شورا و سازمان تاکسیرانی، اظهار کرد: تاکسی ها در مهاباد هر جور که بخواهند رفتار می کنند و با کوچکترین انتقاد تهدید به اعتصاب می نمایند که در هیچ جای دنیا چنین امری وجود ندارد. 
وی افزود: مشکلات مربوط به تاکسیرانی باید در درون سازمان و بر اساس قانون حل گردد و ارجاع آن به شورای ترافیک در فرمانداری صحیح نیست. 
فرماندار مهاباد تصریح کرد: با همکاری تاکسیرانی و پلیس راهور باید جلوی تردد تاکسی های غیر مجاز و شخصی در مهاباد گرفته شود. از طرف دیگر آژانس های تاکسی تلفنی در مهاباد باید سر و سامان و کنترل شوند زیرا بخشی از مشکلات مربوط به خرید و فروش تاکسی ها مربوط به همین آژانس ها است.
دکتر شجاعی در پایان خواستار توجه بیشتر پلیس راهور به دوبل نگه داشتن برخی خودروها در سطح خیابان های مهاباد و برخورد با ناقضان قوانین راهنمایی و رانندگی شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد