تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۵:۴۵ بازدید: 511      نظرات: 0      کد مطلب: 4318

افزایش 13 درصدی تصادفات در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز شنبه ۱۴ مردادماه رئیس پلیس راهور مهاباد به ارائه آمار و گزارشات از وضعیت تصادفات و ترافیک در سطح شهر مهاباد پرداخت.

سرهنگ کاظمی اظهار کرد: خوشبختانه با اجرای طرح های ابلاغی از استان و شهرستان در تصادفات منجر به فوتی امسال در سطح شهر با کاهش صد درصدی مواجه هستیم. 
 
وی افزود: در تصادفات منجر به جرح در مقایسه با سال گذشته در مهاباد با افزایش روبرو بوده ایم و در کل شاهد افزایش ۱۳ درصدی تصادفات هستیم که اکثراً تصادفات صحنه برخورد بوده است و در این میان برخی تصادفات صحنه سازی برای استفاده از بیمه خودرو وجود داشته است. 

رئیس پلیس راهور مهاباد افزود: ۱۰ نقطه حادثه خیز در سطح شهر مهاباد از جمله خیابان سرداران، بلوار گلها و بلوار خلفای راشدین شناسایی شده است که به شهرداری جهت انجام رفع مشکلات موجود ارجاع داده شده اند.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: در حال حاضر در هیچ نقطه ای از شهر مهاباد ترافیک وجود ندارد و تنها در یک ساعت خاص با کندی ترافیک روبرو هستیم.

وی در آخر از شهرداری خواست تا با رنگ کردن دوباره خط کشی گذرهای عابر پیاده و زدن سرعت گیر در برخی از محل های مورد نیاز به بهبود وضعیت ترافیک و کاهش تصادفات کمک نماید.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد