تاريخ: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند ساعت ۱۸:۲۷ بازدید: 204      نظرات: 0      کد مطلب: 1421

مراسم عصری با داستان در مهاباد برگزار شد+تصاویر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز دوشنبه 24 اسفندماه دومین مراسم عصری با داستان با حضور داستان نویسان، ادیبان و علاقه مندان در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد برگزار شد.

 

این مراسم که به همت انجمن ادبی مهاباد (موسسه فرهنگی هنری ادبی مکریان مهاباد) و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورا و شهرداری مهاباد ترتیب یافته بود در آن هشت داستان نویس به نامهای (جلیل رحیمی، کردستان گلابی آذر، منصور حامدی، سوما پرویزنیا، کیوان مولودزاده، مریم قاضی، سیران چوپان و منصور گورکی) هر کدام به نوبت به قرائت داستان های خود پرداختند.

 موسیقی شمشال و کیبورد از سوی آقایان بهمن و کارو مولودی در بخشی از مراسم به اجرا در آمد.

به پاس زحمات چندین ساله خانم مریم قاضی داستان نویس نام آشنا، این مراسم به ایشان تقدیم شده بود.

خانم مریم قاضی داستان نویس و شاعر که تا کنون دو اثر به نام های (زینده به گۆڕ و هاتنه ژوور قه‌ده‌غه‌‌یه) از ایشان منتشر شده و ایشان از پایه گذاران اصلی انجمن ادبی مهاباد در طول دهه های قبل به شمار می رود.

در پایان این مراسم هدیه هر کدام از نهادهای شورا و شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن ادبی مهاباد و... تقدیم داستان نویسان و خانم مریم قاضی شد.

انجمن ادبی مهاباد (موسسه فرهنگی هنری مکریان مهاباد) از فعالترین و پویاترین انجمن های استان آذربایجان غربی به شمار می رود که سالانه اقدام به برگزاری همایش ها، شب های شعر، عصری با داستان و تجلیل از ادیبان و نام آوران می نماید و طی چند سال اخیر به طور مستمر به عنوان انجمن ادبی برتر استان انتخاب شده است.

عکس: پولا آغازبرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد