تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۹:۱۴ بازدید: 428      نظرات: 2      کد مطلب: 4309

گاز رسانی به 90 درصد روستاهای مهاباد تا پایان سال 97


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز چهارشنبە 11 مردادماە مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار هاژه هدف از سفر بە مهاباد را تشریح کرد.
مهندس شیخی اظهار کرد: در این سفر مراسم کلنگ زنی و اجرای گاز رسانی بە 18روستای شهرستان مهاباد با محوریت روستای حاجی خوش انجام گرفت. 
وی افزود: مطالعات این پروژه حدود دو ماه پیش انجام شده و با پیگیری های نماینده و مسئولین شهرستان امروز کلنگ زنی آن صورت پذیرفت و امیدواریم حداکثر تا پایان سال 96 بە بهرە برداری برسد. 
شیخی تصریح کرد: با اجرای این پروژه ۲ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۷ هزار نفر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد و اعتبارات مورد نیاز این پروژه در حدود ۲۰ میلیاردتومان برآورد شده است. 
وی افزود: با توجه به سیاست های دولت، قرار است تا پایان سال ۹۷ حدود ۵ هزار روستا از نعمت گاز برخوردار شوند که از این ۵ هزار  حدود ۲٨۰۰ روستا در آذربایجان غربی قرار دارند و گاز رسانی به آنان انجام خواهد شد.
مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: برای دیگر روستاهای شهرستان مهاباد که فاقد گاز هستند(اغتاچی غربی و خلیفان) در یکی دو ماه آینده مطالعات آن صورت خواهد گرفت و با بهره برداری از این پروژه ها در آینده ضریب برخورداری روستاهای شهرستان مهاباد به حدود ۹۰ درصد خواهد رسید.




ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسن دودکانلوی ۱۳۹۶/۵/۱۲
روستای کوسه کهریزه در یک کیلومتر ی جاده با پانصد خانوار هنوز گاز رسانی نشده است
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کمال ۱۳۹۶/۵/۱۱
واقعا راست میگه؟والا دروغه؟؟؟؟ سیداباد مهاباد رانگاه کنید مثلا گازدادند نصف سیداباد راازگاز رسانی محروم کردند...بیایید بیینید.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد