تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۸:۴۹ بازدید: 1334      نظرات: 0      کد مطلب: 4308

مراسم کلنگ زنی گاز رسانی به 18 روستای بخش مرکزی مهاباد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز چهارشنبە 11 مردادماە با حضور مسئولین استانی و شهرستانی مراسم کلنگ زنی گاز رسانی به 18 روستای بخش مرکزی مهاباد در روستای حاجی خوش انجام شد. 
 
پاکزاد بخشدار مرکزی مهاباد در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان مهاباد از لحاظ برخورداری از شاخص های گاز طبیعی وضعیتی مطلوبی ندارد، همچنین در راستای بهره مندی بیشتر خانوارهای روستایی از امکانات و با مشخص شدن پیمانکار طی چند روز گذشته امروز شاهد این کلنگ زنی هستیم.

وی افزود: با تلاش و پیگیری های نماینده مهاباد، فرمانداری و مساعدت شرکت گاز آذربایجان غربی حدود 2000 خانوار روستایی در بخش مرکزی با جمعیتی بالغ بر 7019 نفر و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
 
پاکزاد تصریح کرد: روستاهای حاجی خوش، ترشکان، کیچ اباد، گابازله، قره داغ، گاپیس، قجی آباد، گرده گوری، برده رشان، قوپی بابالی، همزه آباد، کهریزه شیخان، بایین دره، آلبلاغ، چوملان، توت آغاج و سیلکه 18 روستایی هستند کە شامل این برنامە می باشند.

بخشدار مرکزی مهاباد ادامە داد: گاز رسانی بە این روستاها تحت عنوان دو محور کهریزە شیخان با 6 روستا و حاجی خوش با 10 روستا است و دو روستای توت آغاج و همزه آباد در خارج از این دو محور قرار دارند.
 
در مراسمی که در روستای حاجی خوش برگزار شد، مسئولان استانی و شهرستانی از جمله مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی، نماینده مردم مهاباد، فرماندار مهاباد، شوراها و امام جمعه روستای حاجی خوش به ایراد سخن پرداخته و درباره ضروریات اجرا و گاز رسانی به روستاهای شهرستان مهاباد مطالبی را عنوان نمودند. 

به گفته های مسئولین استانی و شهرستانی برنامه گاز رسانی به روستاها ادامه خواهد داشت و شرکت گاز به روستاهای بالای 20 خانوار و همچنین روستاهای زیر 20 خانوار که در محدوده خطوط گاز قرار داشته باشند، گاز رسانی خواهد کرد. 
عکس: یونس جلفایی آذر
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد