تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۵:۳۱ بازدید: 2613      نظرات: 0      کد مطلب: 4306

آشکار شدن راز قتل پیرزن ۶۵ ساله در بوکان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، رئیس پلیس شهر بوکان روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار هاژه از کشف راز قتل پیر زن ۶۵ ساله بوکانی خبر داد و افزود : در تاریخ ۹۶/۵/۷ شهروندی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نموده و پلیس را در جریان وجود جسد خانمی  قرار می دهد که در کنار جاده منتهی به یکی از روستا های اطراف بوکان  رها شده بوده است.
سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی اظهار کرد: سپس موضوع بصورت ویژه در دستور کار عوامل پلیس آگاهی شهرستان قرار میگیرد و پس از هماهنگی قضایی اقدامات اولیه جهت انتقال جسد به پزشکی قانونی و بدست آوردن سرنخ های احتمالی فراهم میشود.
وی افزود: کارآگاهان پلیس با جدیت و تلاش شبانه روزی و در جهت کاستن از نگرانیهای خانواده مقتول و همچنین مقابله با هرگونه عکس العمل احتمالی قاتل ، موضوع را دنبال نموده و در کمتر از ۷۲ ساعت قاتل و همدست وی را در سطح شهرستان بوکان دستگیر نمودند.
سرهنگ محبعلی در ادامه تصریح کرد: مقتول همسر و مادرشهید است که درتاریخ اعلامی بعنوان مسافر به  یکدستگاه خودروی سواری پراید سوار شده و توسط راننده به خارج از شهر انتقال یافته است، راننده در طول مسیر متوجه وجه نقد و طلاجات پیرزن شده و نیت شوم خود را اجرا میکند و در یک فرصت مناسب و بعلت خلوت بودن مسیر با استفاده از روسری مقتول اقدام به خفه نمودن وی می نماید و جسد را در کنار جاده رها می کند.
 رئیس پلیس شهر بوکان انگیزه ارتکاب جرم توسط قاتل را سرقت عنوان نمود و در این راستا به هموطنان عزیز توصیه کرد به هنگام مسافرت حتما از خودروهای دارای مجوز استفاده کرده و از سوار شدن به خودروهای مسافربری شخصی پرهیز نمایند و همچنین   طلاجات و وجوه نقد را در معرض دید عموم قرار ندهند. 


برچسب ها: بوکان, راز , قتل, هاژه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد