تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد ساعت ۱۰:۵۳ بازدید: 1380      نظرات: 0      کد مطلب: 4283

برگزاری کارگاه تئاتر مشارکتی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، کارگاه تئاتر مشارکتی در مهاباد در روزهای  29 و 30 تیرماه از طرف انجمن حامی تهران با همکاری کتابخانه شیخ شلتوت  و اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد برگزار گردید. 
در این رابطه مدرس تئاتر مشارکتی؛خانم نوال شریفی  اظهار کرد: این کارگاه در شرایط دشواری برگزار گردید، با مرگ دردناک فرزاد قنبری(یادش گرامی باد)  یکی از اعضای گروه کتابداران حامی،همه‌ی ما به شدت ناراحت و آشفته بودیم ولی تصمیم گرفتیم کار فرهنگی و آموزش را وقفه نیاندازیم به همین دلیل با همه فشاری که از نظر روحی بر همه ما سنگینی می کرد کارگاه تئاتر مشارکتی را برگزار کردیم و خوشبختانه با همکاری صمیمانه و بردبارانه همگی توانستیم نتایج خوبی به دست آوریم.
وی افزود:کتابداران با اشتیاق فعالیت های آموزشی را انجام  دادند ودر آخر کارگاه نتایج و پیامهای خوبی را در پی داشت.
نوال شریفی گفت: این کارگاه به گفته شرکت کننده ها، کتابداران را به هم نزدیک تر می‌کند؛تمرکزشان را بالا  می‌برد؛ آنها آموختند دقیق تر و با مسئولیت بیشتری به اطرافشان  بنگرند و در  ضمن خلاقیتشان را نیز رشد می دهد.
وی ادامه داد: در نهایت جا دارد از همکاری آقای سالاری، آقای مرادی، کمال مولودپوری، نورالدین هدایتی، اسماعیل‌پوری، رسولی،حمزه‌ای، شورا و شهرداری دوره‌ی چهارم و سایت خبری هاژه و همه‌ی عزیزانی که در این رابطه همکاری صمیمانه داشته‌اند نهایت تشکر و قدردانی داشته باشیم.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد