تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۲ تير ساعت ۱۲:۳۷ بازدید: 1409      نظرات: 0      کد مطلب: 4243
مدیر عامل انجمن سینمای جوان ایران:

آذربایجان غربی قطب تولید فیلم کوتاه ایران


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوان ایران در گفتگو با خبرنگار هاژه درباره سفر به مهاباد اظهار کرد: این سفرها برای شناسایی ظرفیت و استعدادهای تمام نقاط کشور و خصوصاً نقاط مرزی انجام و سفر به مهاباد نیز در همین راستا صورت گرفته است. 


 

وی گفت: اگرچه با کمبودهای به لحاظ زیرساختی در زمینه سینما و فیلم سازی روبرو هستیم ولی از استعدادها و توانمندی های هنرمندان این نقاط آگاهی داریم و به مسئولان استانی نیز اعلام نموده ایم که در صورتی که برای فعالیت های سینمایی پا پیش گذارند، ما هم حاضریم بخشی از سرمایه گذاری را در این سرزمین زیبا انجام دهیم.

مدیرعامل انجمن سینمای جوان ایران افزود: در راستای تجهیز و حمایت بیشتر از دفاتر انجمن در سطح استان، تفاهمنامه هایی با استانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی منعقد خواهد شد، که امیدواریم نتیجه آن رونق بیشتر دفتر انجمن سینمای جوان مهاباد باشد.

موسوی در پاسخ با سوال خبرنگار هاژه در ارتباط با ارزیابی وضعیت فیلم و فیلم سازی در آذربایجان غربی تصریح کرد: دو تا از بهترین فیلم های کوتاه سال گذشته کشور در این منطقه تولید شده است که بیش از 80 حضور بین المللی داشته اند. 

وی گفت: فکر نمی کنیم در هیچ کدام از بخش های اقتصاد، فرهنگ، هنر و... در آذربایجان غربی به اندازه فیلم های کوتاه در سطح کشور و جهان درخشش داشته باشند، لذا این استان یکی از قطب های تولید فیلم کوتاه در کشور است.

 

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد