تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۱۶ تير ساعت ۱۴:۵۲ بازدید: 2364      نظرات: 2      کد مطلب: 4212
قتلگاهی به نام جاده

جاده بوکان باز هم قربانی گرفت!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، بعد ازظهر روز جمعه 16 تیرماه در جاده بوکان_میاندواب بر اثر تصادف بین یک دستگاه خودروی آردی با سمند که منجر به واژگونی خودروی آردی شد، 2 نفر کشته و 3 نفر نیز مصدوم شدند.
 
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در ساعت 13:35 ظهر بنا به تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که تصادفی در جاده بوکان میاندوآب، سه راهی کارخانه سیمان بوکان رخ داده که نیاز به عوامل امدادی می باشد که در این راستا بلافاصله ماموران آتش نشان ایستگاه سیمینه به محل اعزام شدند.
  
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی آردی و سمند با هم برخورد که در نتیجه آن خودروی آردی واژگون می شود. 

فیضه گفت: بر اثر این تصادف دو نفر کشته و سه نفر دیگر نیز مصدوم شدند که فوتی ها و مصدومان به وسیله آمبولانس های امدادی اورژانس 115 و هلال احمر به بیمارستان های بوکان و میاندوآب انتقال داده شدند.

مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان تصریح کرد: در این حادثه یک مرد 55 ساله و یک کودک 2 ساله فوت و همزمان دو زن و یک مرد نیز مصدوم شده اند.

وی خاطرنشان کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی قرار دارد. 

شایان ذکر است در طی امروز این دومین تصادف مرگبار در این مسیر است که در مجموع بر اثر این دو تصادف 6 نفر کشته و 6 نفر دیگر نیز زخمی شده اند. حال باید دید مسئولان چه هنگام اقدامی برای نوسازی و استاندارسازی جاده های کوردستان انجام می دهند!
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

س.ز ۱۳۹۶/۴/۱۷
واقعا جان مردم در این مملکت هیچ ارزشی ندارد. هر روز در جاده های غیر استاندارد کردستان که به قتلگاهی برای گرفتن جان عزیزانمان تبدیل شده است خبر از تصادف و فوت تلخ پیشبینی نشده به گوشمان میرسد. اخه بزرگراه کردن این جاده های غیر استاندارد با این سیل تردد ارزش این را ندارد که بیشتر از این شاهد از دست دادن مردم نباشیم؟
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

طاهر ۱۳۹۶/۴/۱۶
سرعت

نظر خود را براي ما ارسال كنيد