تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۵ تير ساعت ۱۸:۵۵ بازدید: 1283      نظرات: 1      کد مطلب: 4203

برق فشار قوی راننده خودرو سنگین را در بوکان به کام مرگ کشاند


 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنجشنبه 15 تیرماه بر اثر برق گرفتگی و آتش سوزی یک دستگاه خودروی باری تریلی در بوکان یک نفر فوت و یک نفر دیگر دچار برق گرفتگی شدید شد.  
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در ساعت 16:45 امروز بنا بر تماس مردمی با سامانه 125، اعلام گشت که یک دستگاه خودرو باری تریلی، روبروی ترمینال مسافربری شهرداری دچار برق گرفتگی و سوختگی شدید شده و راننده و شاگرد آن نیز دچار حادثه گشته اند. بر این اساس بلافاصله سه اکیپ خودرویی سنگین و نیمه سنگین به همراه اکیپ موتوری سازمان به محل اعزام شدند.
فیضه افزود: ماموران اعزامی بلافاصله پس از رسیدن، عملیات ایمن سازی محل و خودرو را با قطع جریان برق فشار قوی متصل به آن خودرو و با کمک ماموران اداره برق آغاز کردند و حریق خودرو قبل از رسیدن آتش نشانان توسط نیروهای مردمی حاضر در محل بوسیله خاموش کننده های دستی اطفا شده بود.
مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان ادامه داد: این حادثه به علت سهل انگاری و بالا کشیدن بیش از حد مجاز کمپرسی خودرو و نزدیک شدن به خطوط انتقال برق فشار قوی و انتقال برق به کل بدنه خودرو باعث برق گرفتگی شدید خودور شده بود. 
وی تصریح کرد: متاسفانه بر اثر این حادثه راننده خودرو فوت و کمک راننده نیز دچار برق گرفتگی شدید شد که توسط آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان انتقال و به علت وخیم بودن اوضاع به ارومیه اعزام گشت.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۴/۱۶
خوا بیامورزه راننده شفا بده شاگرد صبر وشکیبای خانواده محترم مرحوم از خدای متعال خواستارم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد