تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۴ تير ساعت ۲۰:۱۵ بازدید: 1425      نظرات: 2      کد مطلب: 4198

باشگاه فرهنگی ورزشی آریان در مهاباد افتتاح شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 14 تیرماه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی آریان در مهاباد افتتاح شد.

امید نصراله پور مدیریت باشگاه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به افزایش چشمگیر بیماری های قلب، عروقی، چاقی، فشار خون و استرس روزانه حفظ و سلامی جامعه ضروری است و افتتاح این باشگاه نیز در راستای ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی است.

وی افزود: باشگاه در سه شیفت صبح و بعدازظهر مخصوص بانوان و شیفت شب مخصوص آقایان همه روز پذیرای علاقه مندان و ورزشکاران است.

نصراله پور ادامه داد: باشگاه آریان با مساحت 199 متر مربع و مجهز به سیستم صوتی و وسایل و تجهیزات مربوط به رشته های مختلف ورزشی است و با مربیگیری مربیان کارآموز در چهار رده کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ورزشکار می پذیرد.

شایان ذکر است باشگاه فرهنگی ورزشی آریان در بخش بانوان دارای ورزش های: ایروبیک، آمادگی جسمانی، فیتنس، تی آر ایکس، هیپ هاپ، ژیمناستیک، تکواندو، کیک بوکس و ورزش های رزمی است و در بخش آقایان نیز ورزش های آمادگی جسمانی و بدنسازی، کشتی، فیتنس و رشته های رزمی را شامل می شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

14
6
پاسخ به این اظهارنظر

آرینا ۱۳۹۶/۵/۲۱
آدرس دقیق باشگاه فرهنگی آریان را می خواستم
17
4
پاسخ به این اظهارنظر

حمیده ملک زاده ۱۳۹۶/۴/۱۵
باتشکر از مهندس امید نصروالله پور باشگاهی عالی با فضای مناسب وکلاسیک

نظر خود را براي ما ارسال كنيد