تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۴ تير ساعت ۱۲:۵۲ بازدید: 586      نظرات: 0      کد مطلب: 4191

افتتاح و بهره برداری کلینیک تشخیص بیماری های سرطانی در آینده نزدیک


به گزارش پایگاه خبری _ تحلیلی هاژه، مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی، از افتتاح و بهره برداری کلینیک تشخیص بیماری های سرطانی شهرستان مهاباد تا یک ماه دیگر خبر داد.
دکتر صاریخان در جریان بازدید از پروژه های عمرانی بخش بهداشت و درمان شهرستان مهاباد اظهار کرد: تاسیس کلینیک های تخصصی و تشخیص سرطان در تمامی استان های کشور بدلیل افزایش  میزان مبتلایان به سرطان در حال اجرا است.
وی افزود: کلیه تجهیزات این مراکز از سوی وزارت بهداست و دولت تامین می گردد و پرسنل آن نیز از خود پرسنل بیمارستان تعیین می شوند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد نیز در همین رابطه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: مرکز تشخیص و غربالگری بیماری های سرطانی شهرستان مهاباد در زمینی به مساحت ۶۳۵ دارای اتاق های مجهز به آندوسکوپی کولونوسکوپی، برونوسکوپی مجهز می شود و در حال حاضر این مرکز به دستگاه ویدیو آندوسکوپی تجهیز گردیده است.
وی افزود: در این مرکز شیمی درمانی نیز ارائه خواهد گردید و میزان اعتبار صرف شده در این مرکز ۱ میلیارد و سیصد میلیون تومان می باشد.
وی ابراز امیدواری کرد در تاریخ های تعیین شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی پروژه های عمرانی بخش درمان شهرستان مهاباد افتتاح و به بهره برداری برسند و تحولی بزرگ در بخش ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به شهروندان صورت بگیرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد