تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تير ساعت ۱۷:۵۹ بازدید: 777      نظرات: 1      کد مطلب: 4181

احتمال حضور وزیر بهداشت برای افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در جریان بازدید مدیران کل استان و معاونین استاندار از شهرستان مهاباد و در جمع خبرنگاران از احتمال حضور وزیر بهداشت در 15 مرداد ماه سال جاری برای افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان مهاباد خبر داد.

دکتر صاریخان اظهار کرد: اعتبارات صرف شده در این پروژه ۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می باشد و در حال حاضر در مرحله عیب یابی و تست قرار گرفته که همزمان با بخش های دیگر درمانی با پایان کارهای کارشناسی ۱۵ مرداد ماه با حضور وزیر محترم و یا مسئولان استانی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در بیمارستانها نیز بهسازی فضاها در قالب طرح هتلینگ انجام گرفته که دانشگاه علوم پزشکی در کل کشور رتبه اول را به خود اختصاص داده است و در آینده نیز وضعیت فضاهای بیمارستانی و بهداشتی بصورت چشمگیر تغییر می کند.

در ارتباط با سایز کلینیک های تخصصی وی گفت: کلینیک های تخصصی در استان آذربایجان غربی در ۲ سطح ۷۵۰ متر مربع و ۱۸۰۰ متر مربع ساخته می شوند که شهرستان مهاباد جزو شهرستانهایی است که مساحت کلینیک آن به ۱۸۰۰ متر مربع می رسد. این ساختمان دارای ۱۹ اتاق معاینه که همزمان ۲۰ پزشک متخصص می توانند در آن ارائه خدمات نمایند.

صاریخان تصریح کرد: از دیگر ویژگی های این مرکز ارائه کلیه خدمات پزشکی سونوگرافی، عکس برداری، داروخانه و اتصال آنلاین آن به کلینیک فوق تخصصی استان می باشد به گونه ای که در صورت عدم تشخیص و یا لزوم اعزام به مرکز این امر به سهولت و با تعیین وقت بصورت آنلاین انجام می پذیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم در راستای طرح تحول سلامت و کاهش پرداختی های مردم به ۶ درصد در شهرها  و ۳ درصد در روستاها رسیده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

صلاح الدین ابراهیمی ۱۳۹۶/۴/۱۳
سپاس بو هاژه .. راستی بیمارستان های مهاباد می شد؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد