تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۱ تير ساعت ۱۰:۳۰ بازدید: 1209      نظرات: 0      کد مطلب: 4163

علت مرگ دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه کوردستان در دست بررسی است


معاون دانشجویی دانشگاه کوردستان گفت: با توجه به اینکه دانشجوی متوفی سابقه مریضی داشته است احتمال سکته قلبی وجود دارد اما علت دقیق در روزهای آینده توسط پزشکی قانونی اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، به نقل از روابط عمومی دانشگاه کوردستان؛ هفته گذشته «زهرا علیدوستی» دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فیزیک دانشگاه کوردستان و اهل ایلام به دلایل نامعلومی در خوابگاه این دانشگاه فوت کرد.

معاون دانشجویی دانشگاه کوردستان در این باره اظهار کرد: خوابگاه‌های دانشگاه کردستان تا 15 تیرماه باز است و برخی از دانشجویان برای تکمیل مراحل پروژه و ... در خوابگاه حضور دارند.

عثمان عزیزی، افزود: این دانشجوی ارشد رشته فیزیک نیز مانند تعداد زیادی از دانشجویان در خوابگاه حضور داشته و در اتاق خود نیز تنها بوده است.

وی ضمن ابراز تاسف از این حادثه گفت: با توجه به اینکه دانشجوی متوفی سابقه مریضی داشته است احتمال سکته قلبی وجود دارد اما علت دقیق در روزهای آینده توسط پزشکی قانونی اعلام می‌شود.

معاون دانشجوی دانشگاه کوردستان بیان کرد: پس از اطلاع دانشجویان نیروهای اورژانس با حضور در محل خوابگاه، مرگ این دانشجو را تایید می‌کنند و با حضور نماینده دادستانی و کلانتری، جنازه جهت بررسی علل و عوامل فوت به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

وی افزود: روز شنبه هیئتی از دانشگاه کوردستان در مراسم تدفین و خاکسپاری این دانشجو که در ایلام برگزار شد شرکت کردند و برای روز هفتم نیز تعدادی از دانشجویان به همراه هیئتی از دانشگاه کردستان در مراسم ختم این دانشجو حضور پیدا می‌کنند. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد