تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۱۰ تير ساعت ۱۵:۴۱ بازدید: 1153      نظرات: 2      کد مطلب: 4159

آغاز دوباره عملیات اجرایی ورزشگاه 5 هزار نفری گوک تپه


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از آغاز دوباره عمليات اجرايی احداث ورزشگاه ٥٠٠٠ نفری گوک تپه مهاباد خبر داد.

دفتر روابط عمومی جلال محمودزاده در خبری اعلام کرد: بعد از پيگيری های عديده صورت گرفته توسط نماينده مردم مهاباد و دستور اكيد وزير ورزش و 2 بار بازديد معاونين و مشاوران ايشان در سال گذشته و جاری از شهرستان مهاباد مجددا مجوز لازم صادر و پروژه ورزشگاه ٥هزار نفری گوك تپه به پيمانكار واگذار گردیده است.

روابط عمومی دفتر نماینده مردم مهاباد همچنین از یک پروژه بزرگ ورزشی دیگر خبرداده است که در آینده نزدیک جزئیات آن تشریح خواهد شد.

احداث ورزشگاه ٥٠٠٠ نفري گوک تپه كه مجوز آن در سال٩٠ (مجلس هشتم) اخذ و شروع به احداث گرديده بود در چند سال گذشته بدست فراموشی و تعطیلی سپرده شده بود و عمليات احداث راكد ماند و در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته مجوز لازم برای آغاز دوباره این پروژه صادر گردیده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسن ۱۳۹۶/۴/۱۱
زنده باد و خسته نباشيد مهندس محمودزاده عزيز
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

شاهو ۱۳۹۶/۴/۱۰
با سلام و دعاى خير
ضمن عرض خسته نباشيد و خداقوت جا داردهمگان از تلاش و پيگيري هاى مستمر جناب اقاى محمودزاده تشكرو قدردانى كنيم. در حقيقت ايشان فراتر از حد انتظار كارا و دلسوز مى باشند. جا دارد به نوبه خود دست ايشان را به گرمى فشار و خداقوت بگم. اميد است با داشتن چنين نماينده دلسوزى مردم مهاباد و منطقه به انتظاراتشان برسند.
با تشكر از نماينده محترم و سايت خبرى هاژه
به اميد آينده ى بهتر در پناه مسئولين دلسوز

نظر خود را براي ما ارسال كنيد