تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۳ تير ساعت ۱۰:۱۲ بازدید: 659      نظرات: 0      کد مطلب: 4113

85 کیلو گرم مواد مخدر در بوکان کشف و ضبط شد/ معدوم سازی پنج هزار متر مربع مزرعه کشت گراس


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی بوکان با بیان اینکه 85 کیلوگرم تریاک از نوع گراس از سوداگران مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد، گفت: در این ارتباط 20 هزار بوته گراس در پنج هزار متر مربع مزرعه ای که به کشت گراس اختصاص یافته بود معدوم سازی شد.

سرهنگ مجید محبعلی روز شنبه اظهار کرد: روز گذشته و بر اساس دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه یک قاچاقچی در یکی از روستاهای بوکان در تهیه و کشت مواد مخدر فعالیت دارد این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: عوامل انتظامی شهرستان به منظور اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده موفق شدند مقدار 85 کیلوگرم مواد مخدر از نوع گراس در یکی از روستاهای اطراف بوکان کشف کنند.
سرهنگ محبعلی اضافه کرد: در این ارتباط 2 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان ادامه داد: مردم در روستاها باید آگاه باشند که هر نوع کشت گیاهان مخدر ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
سرهنگ محبعلی با تقدیر از مردم شهر بوکان و همکاری خوب آنها با پلیس افزود: پلیس با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر برخورد قاطع انجام می دهد، بر این اساس شهروندان گزارش ها و مشاهدات مشکوک خود را با شماره تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.
 در هفته های گذشته نیز مقدار بیش از 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و گراس از توزیع کننده مواد در این شهرستان کشف و ضبط شد. 
میزان کشفیات مواد مخدر و پیش ساز شیشه در شهرستان بوکان در سه ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20برابر افزایش داشته است.
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد