تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۸:۲۶ بازدید: 975      نظرات: 3      کد مطلب: 4083

کمک 60 میلیون تومانی خیر مهابادی به بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره)


با همت خیر مهابادی یک دستگاه ups  80 کاوا به بخش دیالیز این مرکز اهداء شد.

خدمت رسانی به بیماران دیالیزی امری خداپسندانه و انسان دوستانه است که در صورتیکه دستگاه های همو دیالیز در اثر استهلاک و یا نوسانات برق از چرخه فعالیت خارج شوند مشکلات فروانی را برای بخش دیالیز،بیماران و پرستاران به وجود می آورد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: دستگاه UPS 80 کاوا مدل GTEK ساخت کشور ایتالیا با همت خانواده مرحومه خاتون جلالی و رحیم جلالی برای بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به ارزش 60 میلیون تومانی خریداری شده است.

سامرند مرزنگ اظهار کرد:قبلا برای بخش دیالیز دستگاه استبلایزر با قدمت و استهلاک بالا وجود داشت که گاها در اثر نوسانات برق این دستگاه به خوبی عمل نمی کرد و سبب آسیب به دستگاه های دیالیز و بعضا از کارافتادن دستگاه های دیالیز می شد که این امر بار مالی زیادی را برای راه اندازی مجدد دستگاه ها به این شبکه وارد می کرد.

وی افزود: با عمل خداپسندانه این خیر مشکل آسیب به دستگاه های دیالیز در اثر نوسانات برقی در این بخش مرتفع می شود. دستگاه ups 80 کاوا قادر به پشتیبانی 25 الی 30 دستگاه دیالیز به همراه سیستم RO این بخش به منظور تصیفه آب  و گرفتن سختی آن می شود.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۴/۱
خداخدا قوت
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیا ۱۳۹۶/۳/۳۱
خداوند پشت وپناه خیرین ومردم ومسولین دلسوزبیمارستان امام خمینی ره باشد.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۶/۳/۳۱
اجرکم‌عندالل

نظر خود را براي ما ارسال كنيد