تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۷:۲۶ بازدید: 844      نظرات: 0      کد مطلب: 4082

انتقاد فرماندار مهاباد از هزینه تراشی برخی ادارات برای شهرداری


فرماندار مهاباد به شدت از هزینه تراشی برخی ادارات دولتی برای سازمان شهرداری مهاباد انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، ایرج شجاعی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد، ضمن انتقاد از برخی ادارات اظهار کرد: متاسفانه در چند سال گذشته این امر به رویه ای عادی تبدیل شده که برخی ادارات فقط برنامه های خود را اعلام می کنند و از شهرداری، فرمانداری و سایر سازمانهای دیگر میخواهند که قبول هزینه کنند.
وی افزود: ادارات موظفند هزینه های برنامه های خود را از طریق اداره کل خود تأمین کنند و مدیرانی که توانایی اجرای برنامه های ساده خود را ندارند باید با استان و مدیر کل اداره خود مراجعه نمایند و یا اینکه قبول مسئولیت نکنند.
شجاعی با اشاره به سازمانهای خیریه در سطح شهر گفت: چگونه سازمانهای خیریه هزینه تأمین مایحتاج بیش از ۱۰۰ خانوار را بدون هزینه تراشی برای هیچ سازمان و اداره ای برعهده گرفته اند درحالیکه مدیران ادارات دولتی شهرستان، برای کوچکترین برنامه ها با کمترین هزینه موضع ضعف و ناتوانی به خود می گیرند.
کردستانی شهردار مهاباد نیز با اشاره به کمک های این سازمان برای اجرای برنامه ها اظهار کرد: شهرداری مهاباد، کمک برای اجرای برنامه های شهر را یک وظیفه این سازمان دانسته و در آینده نیز کوتاهی نخواهد کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که ادارات دولتی برای تأمین بودجه برای اجرای برنامه های خود ار منابع و ردیف بودجه دولتی استفاده نمایند و درصورت کمبود اعتبارات از اداره کل و دولت تقاضای بودجه نمایند.
وی در پایان خواستار پایان این رویه شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد