تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۹:۱ بازدید: 539      نظرات: 0      کد مطلب: 4067

تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به 5 دستگاه دیالیز جدید


 بزودی 5 دستگاه دیالیز پیشرفته جدید دراین مرکز راه اندازی می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار کرد: با پیگیری ها و تلاشهای بی شائبه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و نماینده منتخب مردمی شهرستان مهاباد تعداد 5 عدد دستگاه دیالیز BBROWN پیشرفته به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تحویل داده شد.

سامرند مرزنگ افزود:با هدف به روز نمودن دستگاه های دیالیز این مرکز و افزایش رضایتمندی بیماران بخش دیالیز دستگاه های جدید تحویل بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد شده است،هر یک از این دستگاه ها با قیمت 356 میلیون ریال از طریق هیات امنای ارزی و از  محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی خریداری شده است .

وی افزود:بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد با ظرفیت پذیرش روزانه 45 نفر بیمار و زیر نظر متخصصین داخلی در حال فعالیت است که به نسبت کل سال 93 تعداد این بیماران 35 درصد افزایش یافته است. مهمترین مسئله برای بخش دیالیز این مرکز کمبود فضای فیزیکی برای حجم بالای بیماران می باشد که گاها تا پاسی از شب همکاران و بیماران در بخش دیالیز حضور دارند و این عمل باعث افزایش استهلاک دستگاه های دیالیز می شود.

وی در پایان اظهار کرد: بخش دياليز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد قدمتي بيش از 30 سال دارد كه در حال حاضر با داشتن 18 دستگاه دياليز و 9 پرستار در سه شيفت صبح ، عصر و شب به بيماران دياليزي خدمات ارائه مي دهد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد