تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۲۱:۳۴ بازدید: 3428      نظرات: 6      کد مطلب: 4062

مصالحه طایفه ای با میانجی گری فرماندار و مسئولین مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، شنبه بعدازظهر 28 خرداد ماه 96، کدورت و اختلاف شدید طایفه ای با میانجی گری دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و حضور امام جمعه شهرستان، فرماندهی انتظامی شهرستان، ریاست دادگستری و دادستان مهاباد، شهردار و شورای اسلامی شهرستان، معتمدین و ریش سفیدان طوایف، کدورت و اختلاف بین آنها که منجر به مسایل و اختلافات زیادی در بین آنها شده بود خوشبختانه در ماه مبارک رمضان با خیر و خوشی رفع شد.

در این جلسه همه سوء تفاهمات و ناراحتی ها با گفتگو و تعامل به صلح و آشتی و خوشی به پایان رسید.
شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با بیان اینکه نظر و عقاید هر دو طایفه قابل احترام هست تاکید نمودند که امروز جامعه با تکیه بر یکدلی و یکرنگی باید در سمت تعالی و تربیت نسل آینده قدم بردارد و داشتن آراء متفاوت و افکار متنوع نمی تواند باعث ایجاد تنش گردد.
دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، از هر دو طایفه تقدیر و تشکر کردند و گفتند قدم گذاشتن و پیشروی برای صلح از  ارزشمندترین کارهاست و کسانی که در راه آشتی و صلح قدم برمی دارند بدون شک دارای اجر معنوی در نزد خداوند خواهند بود و همچنین الگویی برای فرزندان و نسل آینده این جامعه خواهند بود .

در آخر این جلسه سران و بزرگان طوایف طرف دعوا با روبوسی و طلب حلالیت از دیگر و همچنین تقدیر و تشکر از معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و همچنین مسئولین دلسوز شهرستان، جلسه را به پایان رساندند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

کامیل ۱۳۹۶/۳/۳۰
موفق باشید فرماندار عزیز
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ایوب شریفی ۱۳۹۶/۳/۲۹
با سلام و درود بر تمامی مسئولانی که در این امر خیرهمکاری به عمل اوردن که هیچ اختلافی نه تنها در مهاباد بلکه در کل ایران نباشه
باتشکر
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسماییل ۱۳۹۶/۳/۲۸
امیدوارم اینچنین کارها به یک فرهنگ تبدیل بشه
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیامەک ۱۳۹۶/۳/۲۸
وێڕای سڵاو
خواجەزای بەخێری هەمووی ئەوانە بداتەوە کە ئاگری ئەو شەڕەیان کوژاندەوە کە بێ شک ئەگەر ئیدامەی بوایە شوێنەواری زۆر خراپتری لێدەکەوتەوە ،
هیوادارم بەرپرسانی شار ولەسەرەوەی هەموان فەرمانداری بەڕێز ، بارودۆخێک پێش بێنێ کە هێمنایەتی زیاتر بێتەوە ناوشار ،
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

مصطفی ۱۳۹۶/۳/۲۸
درودبر فرماندار دلسوز مهاباد
1
2
پاسخ به این اظهارنظر

محمد شریفی ۱۳۹۶/۳/۲۸
بسیار عالی خداوند حفظتان کند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد