تاريخ: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۲:۵۶ بازدید: 244      نظرات: 0      کد مطلب: 4060

جلسه هماهنگی کنگره بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی در مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، جلسه هماهنگی کنگره بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی با حضور مسئولین در فرمانداری مهاباد برگزار شد.

خشایار صنعتی رئیس امور اجتماعی فرمانداری هدف از برگزاری این جلسه را تشکیل کارگروه، ابلاغ و دستور برگزاری این کنگره به اعضای کمیته ها دانست.

امام جمعه مهاباد در این ارتباط گفت: استقلال و آزادی موجود در جامعه ما مرهون خون شهیدان است و عزت و اقتداری که امروز ما در جامعه بین الملل داریم و می توانیم حرف خود را به کرسی بنشانیم مدیون خون این بزرگواران و خانواده های معظم آنان است.

آقا محمدی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: هر کاری که لازم است برای دفاع از آرمان های شهیدان و انقلاب انجام خواهیم داد و سازمان تبلیغات اسلامی در این راه تمام تلاش خود را انجام خواهد داد.

بابانژاد فرمانده نیروی انتظامی مهاباد نیز ضمن اعلام آمادگی کامل نیروی انتظامی در برگزاری این کنگره تصریح کرد: به فرموده امام شهدا و خانواده های آنان چشم و چراغ این نظام هستند و هر چه داریم از خون گرانبهای آنان شهیدان است.

روشن فکر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره این برگزاری این کنگره گفت: این کنگره یک رویداد مهم در استان و شهرستان است و بزرگداشت یاد شهدا نشر فرهنگ و ایثار است که بر همه ما واجب است در این راه وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

شهردار مهاباد در این جلسه با پیشنهاد احداث یادمان شهدای گمنام حادثه تروریستی سال 89 در مهاباد، از همه مسئولان خواست که برای گرامی داشت یاد این شهدا اقدامات مناسب را صورت دهند.

شجاعی فرماندار مهاباد نیز در این ارتباط اظهار کرد: باید فرهنگ شهادت را در جامعه متجلی نماییم، زیرا همه چیز این نظام با خون شهدا گره خورده است و امروز از برکات خون آنان است.

وی افزود: مسئولان بدانند در امور مربوط به شهدا هیچ کاهلی و تنبلی قابل قبول نیست و کارهای مرتبط با آنان باید بدون هیچ چشم داشتی انجام پذیرد.

شایان ذکر است کنگره بزرگداشت 12 هزار شهید در استان و شهرستان مهاباد در شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد و در جلسه امروز مسئول هر کدام از کمیته ها و وظایف آنان مشخص و احکام آنان نیز ابلاغ گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد