تاريخ: ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۴:۴۵ بازدید: 542      نظرات: 1      کد مطلب: 4047

2 فیلم کوتاه در انجمن سینمای جوانان مهاباد تولید شد

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: 2 فیلم کوتاه 'هه له'(اشتباه ) و 'ده سرازه' (بند گهواره) در انجمن سینمای جوانان این شهرستان تولید و آماده نمایش شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه رحیم بایزیدی روز شنبه اظهار کرد: فیلم کوتاه مستند داستانی 'هه له' به نویسندگی و کارگردانی خانم 'گلچین دنیادیده' و فیلم داستانی 'ده سرازه' به نویسندگی و کارگردانی 'خانم مدیا معروفی' تولید و آماده نمایش شده است. 
وی افزود: فیلم کوتاه 'هه له' در قالب مستند داستانی بیان کننده، حمایت جوان روستایی از درختی است که این درخت یاد آور خاطرات زندگی اوست، این جوان مدتی از روستا دور می ماند، دراین مدت درخت مورد بی ملایمتی قرار گرفته و قطع می شود. 
بایزیدی همچنین ادامه داد : فیلم کوتاه داستانی 'ده سرازه' با موضوع زن می باشد، فیلم نگاهی به گذشته زنانی دارد که خطا و لرزش آنها موجب خشم همسران واقع شده و آنها باید نسبت به خطای خود تاوان سختی پس دهند. 
رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: فیلم هه له چهارمین تجربه کاری خانم گلچین دنیادیده در تولید فیلم کوتاه بوده و فیلم ده سرازه نخستین تجربه خانم بیان معرفت است. 
انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از دفاتر 60 گانه ایران در حوزه فیلمسازی با سابقه 30 ساله است که در جنوب آذربایجان غربی فعالیت می کند. 
منبع: ایرنا 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

دلنیا ۱۳۹۶/۳/۲۸
خیلی دوست دارم تو شبکه مهاباد این فیلم را اجرا کنید😍ینی پخش بشه ما ببینیم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد