تاريخ: ۱۳۹۶ جمعه ۲۶ خرداد ساعت ۱۱:۴۹ بازدید: 510      نظرات: 0      کد مطلب: 4043

خیرین در مراسم سالگرد تاسیس امید بخش مکریان با دست پر آمدند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز پنج شنبه 25 خرداد ماه1396، انجمن خیریه امید بخش مکریان به مناسبت اولین سالگرد تاسیس این انجمن و جمع آوری کمک برای نیازمندان در مراسمی میزبان خیرین مهابادی بود.

عضو هیئت امنای انجمن خیریه امید بخش مکریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: هدف از دعوت خیرین در این ماه مبارک تقویت بنیه مالی انجمن و کمک به نیازمندان با توجه به  فرارسیدن عید سعید فطر و ایجاد فضایی برای عیدی شاد و بدون دغدغه و همچنین اولین سالگرد تاسیس انجمن امید بخش مکریان می باشد.

محمد جلال وطمانی افزود: یکی از مهمترین حمایت های این انجمن ایجاد شغل و کارآفرینی برای خانواده های نیازمند از طریق اشتغالزایی در زمینه قالیبافی، تاسیس نانوایی و کارآموزی در شغل های خیاطی و آرایشگری می باشد تا ضمن حمایت مستمر انجمن این خانواده ها به درآمدهای پایدار و کافی دست یابند، چراکه بهترین راه برای ریشه کنی فقر، ایجاد شغل و توانمندسازی خانواده های نیازمند می باشد.

 

وی تصریح کرد: در یکسال از فعالیت این انجمن 300 خانوار تحت پوشش و حمایت قرار گرفته اند و از طریق کمک های مالی و پزشکی، همچون کمک هزینه های درمان و تهیه سمعک و... خانواده های نیازمند و تحت پوشش، حمایت می شوند.

وطمانی با ارائه گزارشی از فعالیت های 1 ساله در بخش دیگری از سخنان خود به ایده جدید این انجمن با همکاری نمایندگی بیمه ملت( نمایندگی حیران) اشاره کرد و گفت: تعدادی از افراد نیازمند که از طریق انجمن به نمایندگی بیمه ملت "حیران" معرفی می شوند و این نمایندگی نیز از طریق جذب حامی تمهیداتی اتخاذ می شود که تا سن 18 سالگی این افراد بیمه شوند و بعد از آن بتوانند از تسهیلات و مستمری بیمه برخوردار باشند.

در ادامه از پزشکان، بازاریان و افرادی که در یک سال گذشته حامی انجمن بودند توسط اعضای هیئت مدیره تقدیر به عمل آمد.

حاج جلال وطمانی ضمن تشکر از یکی از پزشکان که بدون هیچ چشم داشتی یک واحد تجاری را جهت فعالیت و امور دفتری در اختیار انجمن قرار داده تشکر کرد و همچنین اعضای هیئت مدیره که مدت 1 سال است بدون هیچ چشم داشتی در این انجمن مشغول به فعالیت هستند

وی در پایان افزود: انجمن امید بخش مکریان مهاباد سال گذشته فعالیت رسمی خود را با هدف بهبود وضعیت معیشتی نیازمندان و خانواده های بی سرپرست و بی بضاعت با رویکرد اشتغالزایی، کارآفرینی و حمایت آغاز کرده است. خیرین می تواند کمکهای نقدی خود را برای کمک به نیازمندان به شماره حساب 0110730644005 نزد بانک ملی و یا و شماره کارت 6037991899698827 واریز نمایند و یا برای هماهنگی بیشتر می توانند به دفتر انجمن امید بخش مکریان واقع خیابان امام شافعی روبروی مسجد جامع(سوور) پاساژ میدیا طبقه اول واحد 217مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 09141422380 و 42247988 تماس حاصل فرمایند.

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد