تاريخ: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۹:۵۷ بازدید: 599      نظرات: 0      کد مطلب: 4035

اهدای خون اعضای گروه کوهنوردی آراز مهاباد به مناسبت روز جهانی اهدای خون


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه،چهارشنبه شب 24 خرداد ماه، 50 نفر از اعضای گروه کوهنوردی آراز مهاباد در اقدامی ستودنی به مناسبت روز جهانی اهدای خون، در ماه مبارک رمضان اهدای خون کردند.

سرپرست گروه کوهنوردی آراز مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: اهدای خون اعضای گروه کوهنوردی آراز به مناسبت روز جهانی اهدای خون و با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون صورت می گیرد.

امیر جهانجو افزود: با در نظر گرفتن سلامت جسمی و خونی افراد ورزشکار و اعضای گروه کوهنوردی آراز، می توان گفت: نمونه های خون اهدای شده این افراد برای بیماران و همنوعان بسیار مفید بوده و این حرکت می تواند در ترویج حس نوع دوستی و کمک به یکدیگر مهم واقع شود.

همزمان رئیس سازمان انتقال خون مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه ضمن تقدیر از حضور مردم و احساس مسئولیت ورزشکاران برای اهدای خون اظهار کرد این مرکز در ماه مبارک رمضان به طور میانگین از 40 تا 45 نفر خونگری می کند.

دکتر نصرارکن افزود :شهرستان مهاباد از نظر میزان اهدای خون در استان رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

وی استقبال شهروندان مهابادی را از اهدای خون ستودنی توصیف کرد و گفت: نیاز به اهدای خون یکی از مواردی است که هرچند میزان آن بالا رود به نفع جامعه و بیماران خواهد بود چراکه خون اهدا شده دارای مصارف بسیار زیادی است.

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد