تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۰:۱۲ بازدید: 3090      نظرات: 2      کد مطلب: 4033

علت انصراف نماینده مهاباد از رياست فراکسیون نمایندگان اهل سنت


نماینده مردم مهاباد روز چهارشنبه 24 خرداد ماه در گفتگو با خبرنگار هاژه تغییر ترکیب جدید هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان اهل سنت را تشریح نمود.
مهندس محمودزاده اظهار کرد: در دوره چهار ساله مجلس هشتم و همچنین یک سال اخیر از مجلس دهم اینجانب رئیس فراکسیون نمایندگان اهل سنت بوده ام و طی این مدت فراکسیون توانسته ضمن پیگیری مطالبات جامعه اهل سنت ایران، در راستای اهداف فراکسیون گامهای مثبت و مهمی بردارد.
وی همچنین اظهار کرد: برای تعیین ترکیب جدید هیات رئیسه انتخابات و رای گیری صورت نگرفت و اینجانب شخصا از رياست فراكسيون انصراف و تعیین هیات رئیسه جدید نیز براساس صورتجلسه بوده است.
نماینده مردم مهاباد در خصوص علت کناری گیری از هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان اهل سنت گفت: پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه ام و همچنین رسیدگی تخصصی تر به امورات مرا بر آن داشت که در ترکیب جدید هیات رئیسه این فراکسیون نام نویسی ننمایم.
در جلسه سه‌شنبه 23 خراداد ماه فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس دهم، مهندس محمودزاده، گزارش فعالیت یکساله فراکسیون را ارائه و بر ضرورت وحدت و همدلی میان اقوام و مذاهب و به ویژه ایجاد همبستگی ملی بعد از حادثه تروریستی اخیر و همراهی مردم با اهداف و آرمان‌های انقلاب تأکید کرد.
در این جلسه جلیل رحیمی جهان‌آبادی به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

4
0
پاسخ به این اظهارنظر

رضا ۱۳۹۶/۳/۲۴
از زحمات شما ممنونیم و همچنین از هاژه سپاسگزاریم
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

كاوان ۱۳۹۶/۳/۲۴
بژي مهندس كه به خاطر مهاباد و پيگيري مشكلات ما از هر پست و مقامي خواهي گذشت خداوند طول عمر طولاني نصيبتان گردانند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد